13 بدر اردبیل با 5 تاج گذاری همراه بود

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 16 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که 5 بیمار جان خود را از دست دادند.

علی محمدیان 13 فروردین در جمع خبرنگاران افزود: در 24 ساعت گذشته 16 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند که 5 بیمار جان خود را از دست دادند.

وی افزود: تعداد کل واکسن های تزریق شده در استان اردبیل در نوبت اول، دوم و سوم 2 میلیون و 183 هزار و 764 واکسن بوده که از این تعداد 960 هزار و 429 واکسن مربوط به نوبت اول، 841 هزار و 230 واکسن مربوط به نوبت دوم بوده است. دور و 382123 واکسن مربوط به دور سوم است.

محمدیان با بیان اینکه 10 بیمار عروق کرونر نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان های استان اردبیل ترخیص شدند، افزود: در حال حاضر تعداد کل بیماران بستری در استان اردبیل 65 نفر است که از این تعداد 25 نفر در بخش مراقبت های ویژه بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خاطرنشان کرد: در حال حاضر شهرهای اردبیل، نیر، سرعین، خلخال، بیله سوار، گرمی، اصلاندوز، نمین و کوثر زرد و پارس آباد و مشگین شهر به رنگ آبی هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.