یک هیئت عالی رتبه نظامی تاجیکستان از فرماندهی ارتش و دانشگاه ستاد کل بازدید کرد

[ad_1]

هیئت عالی رتبه نظامی تاجیکستان از دانشگاه فرماندهی ارتش و ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، هیئت عالی رتبه نظامی دوست و هم پیمان تاجیکستان به ریاست سرلشکر عبدالعلی رسول زاده جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از دانشگاه فرماندهی و ستاد کل نیروهای مسلح بازدید کرد. نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (یکشنبه).
این بازدید با هدف ارتقای همکاری های آموزشی بین ارتش های دو کشور و ارزیابی کیفیت آموزشی دوره های مختلف طولی و عرضی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران انجام شد.
امیر سرتیپ پاسدار امیر حسین ولیوند فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد کل نیروهای مسلح نیز در این دیدار با استقبال از حضور هیات اعزامی به تاجیکستان، روابط ایران و تاجیکستان را بسیار مستحکم دانست و گفت: روابط دو کشور ویژه و حلقه ارتباطی ایران و تاجیکستان است. بر اساس شباهت های فرهنگی». و اجتماعی است و این پیوند هرگز گسسته نخواهد شد.
وی گفت: ارتش داووس یکی از قدیمی ترین دانشگاه های ایران است که هر ساله دانشجویان نظامی در مقاطع متوسطه و بالاتر در دوره های علمی و عملی شرکت می کنند و مایلیم در زمینه تبادل دانشجوی نظامی با تاجیکستان ارتباط خوبی داشته باشیم. او او گفت.
سرلشکر عبدالعلیم رسول زاده، رئیس گروه اعزامی و جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاجیکستان ضمن تشکر از میزبانی جمهوری اسلامی ایران و تبریک عید نوروز، علاقه کشورش به افزایش تعامل و روابط دو کشور را افزایش داد. ما دوست و برادرمان را می شناسیم و در این مملکت احساس غریبگی نمی کنیم. در زمینه تبادل دانشجو نیز برنامه هایی در نظر گرفته شده است که امیدواریم هر چه زودتر اجرایی شود.
من باید بگویم؛ اعضای هیئت نظامی تاجیکستان سپس از کلاس های درس، روند آموزشی دانش آموزان و سایر مکان های فرماندهی ارتش و دانشگاه ستاد کل بازدید کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.