گوگل حالت تاریک تری را برای صرفه جویی در باتری گوشی ها ارائه می دهد

[ad_1]

گوگل در حال آزمایش حالت تاریک تر برای اپلیکیشن جستجو است که می تواند برای دستگاه هایی که به دنبال صرفه جویی در مصرف باتری هستند یا افرادی که ترجیح می دهند بیشتر از تاریک ترین حالت استفاده کنند جذاب باشد.

به گزارش ایسنا، گوگل در حال آزمایش حالت تاریک تری برای اپلیکیشن جستجو در گوشی های اندرویدی است. این سایه جدید هنوز شبیه چیزی نیست که ماه گذشته در تست گوگل دسکتاپ ارائه شد. در عوض، رنگی که در اپلیکیشن موبایل دیده می شود تیره تر از خاکستری تیره معمولی است، اما همچنان روشن تر از سیاه است.

حالت تاریک جدید در برنامه Google Mobile ممکن است برای دستگاه‌های دارای صفحه نمایش OLED که به دنبال صرفه‌جویی در مصرف باتری هستند یا افرادی که ترجیح می‌دهند بیشتر از حالت تاریک استفاده کنند، جذاب‌تر باشد. پلیس اندروید اعلام کرد حالت تاریک جدید در آخرین نسخه بتای Google 13.8 در فروشگاه Google Play در دسترس است.

بعد از اینکه گوگل سال گذشته این موضوع را تایید کرد حالت تاریک روی دسکتاپ این شرکت انتشار گسترده حالت تاریک برای جستجوی گوگل در ماه فوریه برای کاربران دسکتاپ خود را تایید کرد. در حالی که ممکن است به زودی به رنگ‌های جدید در برنامه دسترسی داشته باشید، عرضه گسترده‌تر این برنامه‌ها ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا به طور رسمی در دسترس افراد بیشتری قرار گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.