کمپرسور سمی هرمتیک بیتزر کمپرسور پیستونی سمی هرمتیک بیتزر

کمپرسور سمی هرمتیک بیتزر کمپرسور پیستونی سمی هرمتیک بیتزر
کمپرسور بیتزر

این عکس منسوب است به قدیمی ترین ساختمان مربوط به شرکت بیتزر که در اختیار آقای مارتین بیتزر موسس شرکت بیتزر بوده و آرم بیتزر هم روی دیوار آن مشخص است . همانطور که ملاحظه می شود سیکل سیستم برودت برای این نوع از کمپرسور نمایش داده شده است. تنوع در نوع تکنولوژی تراکم و ظرفیت کمپرسورها از مزیتهای بسیار مهم محصولات شرکت بیتزر میباشد. مهندسان برودت دامون آماده ارائه مشاوره فنی و قیمت دقیق محصولات شرکت بیتزر آلمان با تماس شما هستند. شامل اطلاعاتی به زبان ساده و با هدف اینکه شما شناخت کلی کمپرسور های بیتزر به دست اورده راحت تر خرید کنید بهتر نگهداری کنید و استفاده بهتری ببرید . شرکت بیتزر با خرید سهام شرکت معظم و خوش نام Alfa Laval، اقدام به تولید انواع مبدل پوسته لوله، اویل سپراتور، مایع شکن یا آکومولاتور و رسیور نموده است. برای تصور قدرت مالی و مقایسه آن با شرایط ایران میتوان اینگونه در نظر گرفت که اگر شرکت بیتزر در ایران می بود و با توجه به اینکه سهام شرکت های بزرگ در بورس ایران خرید و فروش می شود جزء ده شرکت اول ایران بود ( در سال 99 ) با این اختلاف که آنها عموما با تعداد پرسنل چندین برابر به این توان مالی میرسند و عموما شرکت های فولاد و پتروشیمی هستند . This c᠎on​te nt was w ri​tten  by G᠎SA Content Gene rator ​DEMO!

خب یک جواب راحت اینست که این بی نظمی بیشتر می شود !

فقط ما میخواهیم بگوییم گرما این حرکت ها را افزایش میدهد تمام ! کمپرسور بیتزر نیز مانند تمام تجهیزات صنعتی دارای یک پلاک است که تمام مشخصات لازم روی آن ثبت شده است. خب یک جواب راحت اینست که این بی نظمی بیشتر می شود ! فعلا ما این پیش فرض را قبول کرده و نهایتا در بخش فرکانس ، فرکانس مورد استفاده در کشور را انتخاب می کنیم. البته حالت پیش فرض همه جا هم تاریکی است مگر اینکه نوری تابیده شود. و نمی خواهیم در مورد آن ذره ها صحبت کنیم ولی می دانیم آن ذرات ثابت نیست و حرکت میکنند چندین نوع حرکت دارند مثلا در جای خود لرزش دارند یا به دور هسته می گردند ، دلیل این حرکت ها هم عوامل مختلفی است که ما تصمیم نداریم در مورد همه آنها صحبت کنیم ! اما همه جا آن ها را حس می کنید ! می خواهم بگویم اگر بیشتر گرم کنید ممکن است که این بی نظمی آنقدر زیاد شود که یک شکاف بین ملکول ها یا اتم ها ایجاد شود یا اینکه از هم کنده شوند این در واقع مفهوم بخار شدن در مایعات است !

پارامترهای دیگری نظیر نوع گاز مبرد، روغن کمپرسور، توان مصرفی، رنج دمای عملکردی، ابعاد کمپرسور و مشخصات ابعادی محل نصب نیز ممکن است در هنگام معادلسازی کمپرسور مطرح شوند. عضو شدن در مجموعه شرکت های اس ای کار آسانی نیست و یکی از شرایط آن داشتن قدرت مالی کافی است که شرکت های کوچک توان آن را ندارند. ما از کجا اینها را می فهمیم ؟ همچنین این شرکت سازنده مدلهای گوناگونی از کمپرسورها میباشد؛ که ما در این مقاله قصد داریم ویژگیها و قابلیتهای کمپرسورهای پیستونی بیترز را بیان کنیم. و از طرفی قرار است در آینده آقای کریر ( طراح و سازنده اولین چیلروسیستم سرمایش جهان ) اینجا استخدام شده با دوستان خود آشنا شود. این عکس لحظه راه اندازی اولین چیلر کریر را نشان میدهد که یک چیلر پروسه بوده و برای یک کارگاه چاپ نصب شده است احتمالا اپن درایو بوده و انرژی مکانیکی آن از بخار تامین میشده است . در سال بعد کمپرسور نوع Transcritical را با مبرد Co2 تولید کرده و ارائه نمود و در سال 2003 برای پیشرفت در تکنولوژی و افزایش تولید انواع کمپرسور اسکرو، اقدام به احداث یک کارخانه جدید و مجهز در شهر روتنبرگ آلمان نمود. Th᠎is ᠎da​ta h​as be​en w ritt en with GSA Con tent Gen᠎erat or D emov​ersi᠎on.

این کمپرسورها با چه گازهای مبردی کار می کند؟

سالها بعد استفاده از آب سرد تولید چیلر ها برای تهویه مطبوع و سرمایش ساختمان ها شروع شد و در ابتدا فقط برای اهداف صنعتی مورد استفاده قرار میگرفت . این شرکت با تولید دریچه های انبساط ( اکسپنشن ولو ) و کمپرسورهای پیستونی 2 سیلندر DC ( که از خانواده اپن درایو بودند ) شروع به کار کرد. با پایان قرن بیستم و شروع قرن بیست و یک میلادی، کمپانی بیتزر به یک کمپانی چند ملیتی تبدیل شد. حالا یک حرف بیشتر اینکه خب ما اگر گرمای بیشتری به جسم بدهیم چه می شود ؟ برگردیم به آنجایی که گفتیم اگر گرمای بیشتری به جسم بدهیم چه اتفاقی در نحوه حرکت ذرات آن می افتد ؟ این کمپرسورها با چه گازهای مبردی کار می کند؟ اینجاست که به سیستمی نیاز داریم تا این مایع بخار شده را باز یافت کند در واقع آن را دوباره مایع و آماده تبخیر دوباره کند .

کمپرسور بیتزر

This art ic᠎le w​as  done  by GSA Content G᠎enerator Demoversi​on!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.