کمپرسور اسکرال تک فاز و سه فاز

کمپرسور اسکرال تک فاز و سه فاز
کمپرسور کوپلند, کمپرسور اسکرال کوپلند

Test report و certificate مورد نظر به درخواست شرکت آبگین تهویه و توسط شرکت کوپلند به تاریخ روز صادر می گردد . این شرکت تجهیزات مختلف سردخانه و سیستم های تهویه مطبوع را تحت برند کوپلند تولید میکند. این آگهی مربوط به استان تهران بوده و در دسته بندی (های) تجهیزات فروشگاهی ، فرودگاهی و اماکن عمومی، کمپرسورهای هوا انتشار یافته است. از لحاظ تعمیر مکانیکی و بازسازی کمپرسور کوپلند copeland تمامی تجهیزات مربوط به دمونتاژ و مونتاژ کمپرسور در این مجموعه به کار برده می شود به طور مثال خارج کردن استاتور کمپرسور بدون هیچ آسیبی در ساختار فیزیکی استاتور و همینطوردر خصوص تعویض و اندازه گیری دقیق مربوط به شاتونها ، بوش ها ، میلنگ ، ولوپلیت و قطعات دیگر کمپرسور کوپلند انجام میپذیرد و استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت که تمامی مراحل تست از لحاظ مقاومت و بازدهی بالاترین رتبه را گذرانده است استفاده می شود. کمپانی کوپیند از زیر مجموعه های شرکت آمریکایی امرسان می باشد که هر دو از فعالان به نام در عرصه تبرید و تهویه مطبوع می باشد و کیفیت محصولات این برند شناخته شده در سراسر دنیا می باشد .

کمپرسور اسکرال کوپلند

دارای اتصالات فیتینگ سخت، قابلیت استفاده از مبرد های چند گانه و به صورت سری برای تقاضا های مختلف بازار مصرف می باشد.محصولات کوپلند دارای قطعات متحرک کمتر و نیز راندمان بالای در عملکرد بوده و رویکرد مناسب بازار مصرف به این محصولات نظیر کمپرسور اسکرال کوپلند ZPD61KCE-TFD مشاهده می شود. کاربرد کمپرسور پیستونی کوپلند سمی هرمتیک متناسب برای استفاده در سردخانه های زیر صفری و بالای صفری می باشد .همچنین در تهویه مطبوع و چیلر ها ، و سیستم های سریع انجمادی یا تونل انجماد کاربرد گشترده ای دارد . این کمپانی برای مدیریت هزینه ها و افزودن گستره فعالیت ,کارخانه هایی در کشور های مختلف مانند امریکا، تایلند، چک، ایرلند و آلمان ایجاد و محصولاتی را تحت یک استاندارد مرجع تولید می نماید و از طریق نمایندگی کوپلند در کشور های مختلف ارائه می کند. همچنین دارای ویژگیهای فراوانی است که در ادامه به آنها اشاره میشود. این نوع کمپرسورهای برند کو پلند دارای انواع گوناگونی با ظرفیتها و سرعتهای متفاوت هستند؛ در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است. قیمت کمپرسور سمی هرمتیک کوپلند پیستونی با توجه به توان برودتی که نیاز است از محیط بگیرد که منجر به سایز و مشخصات متفاوت می شود تعیین می شود .

کمپرسور استاندارد کوپلند DWM در سیستم های برودتی که در سردخانه با دمای متوسط یا دمای پایین کابرد دارد که محدوده 45- درجه تا 5 درجه را شامل می شود . کمپرسور دیسکاس copeland در سیستم های برودتی با دمای متوسط و پایین کاربرد دارد که قابلیت پاسخگوی به ظرفیت برودتی 8 تا 98 کیلووات را شامل می شود که در محدوده توان 5 تا 60 اسب می باشد . مبرد با چرخش ایمپلر از قسمت مرکزی آن وارد و در اثر نیروی گریز از مرکز به اطراف پرتاب می شود و سپس انرژی جنبشی آن در دیفیوزر به انرژی فشار تبدیل می شود. این انرژی توسط کمپرسور تامین میشود. قابل توجه می باشد بکار گیری این امکانات توسط مهندسین و متخصیص این شرکت که از لحاظ توان علمی و تخصصی از سطح بالایی برخوردار می باشند بکار برده میشود و در نتیجه این توضیحات این شرکت مجهزترین تعمیرگاه کوپلند copeland در ایران را دارا می باشد. در سال 1939 شرکت اقدام تولید موتورهای بسته (هرمتیک – Hermetic) میکند اما با شروع جنگ جهانی دوم فعالیت آن متوقف میشود. از دیگر مزایای کمپرسور اسکرال Copeland سری ZP این است که در حین کار سروصدا و لرزش کمی و همچنین گردش روغن پایینی دارند.

کمپرسور کوپلند

Th​is ​post was creat ed  with the he lp of G​SA Con tent​ G enerat᠎or D᠎emoversion.

از لحاظ عایق بندی استفاده از لاک کوره ای مقاوم در گاز و روغن و اسیدی شدن سیستم می باشد و بر خلاف لاکی که در دیگر کارگاه استفاده می شود در مدار چیلر انحلال یا رسوب نمی کند و از نظر نوع کلافها و نخ بندی سیم پیچی تمامی استانداردها رعایت می شود و در نتیجه بالاترین کیفیت سیم پیچی ها را تنها شرکت نوآوران ویس استا دارا می باشد. کمپرسور کوپلند تولید کشور آمریکا می باشد و در واقع کارخانه اصلی این برند در ایالات متحده می باشد ولی به دلایل مختلف از لحاظ اقتصادی و به منظور افزایش بازار مصرف محصولات و کاهش هزینه ها از طریق نمایندگی کوپلند محصولات خود را در سایر کشور ها از جمله تایوان و چک تولید می کند . لازم به ذکر است تمامی کمپرسورهای ارائه شده توسط شرکت مهندسی دامون اصلی بوده و دارای ضمانت اصالت کالا می باشند. کمپرسور اسکرال مدل ZPD61KCE-TFD کوپلند (سه فاز) ، در میان برند های تولید کمپرسور های صنعتی، شرکت کوپلند محصولاتی با ویژگی های منحصر به فرد به بازار ارائه داشته که مورد توجه جامعه صنعتی قرار گرفته است.  This con tent w as c​reated with t he  help  of GSA Con​tent Generat​or ᠎DE​MO᠎.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.