کر درایر چیست ؟ (3)

کر درایر چیست ؟
فیلتر ساکشن کشتل, درایر, فیلتر ساکشن

امکان ساخت درایر تبریدی با ظرفیت بالاتر فراهم میباشد. با توجه به نوع سیال و میزان مواد جامد معلق و مواد اسیدی موجود در آن، لازم است فیلتر تعویض گردد. شرکت هیمورا از معتبرترین واحدهای ساخت تجهیزات صنعتی بوده که با چندین دهه تجربه و پشتوانه علمی توانسته است دستگاه های درایر تبریدی را در مدل ها و ظرفیت های متنوع تولید نماید. شرکت هیمورا طراحی و ساخت درایرهای تبریدی را مطابق با استانداردهای معتبر جهانی، سیستم مدیریت کیفیت محصول انجام داده و یک محصول با کیفیت و مشتری پسند به کاربران ارائه نموده است. در درایرهای هیمورا یک عدد المنت در نظر گرفته شده است که می تواند انرژی برق را به برودت تبدیل نماید. اما به دلیل حساسیت در برخی مکان ها نیاز بیشتری برای نصب آن ها احساس می شود. درایر یا خشک کن به منظور خشک سازی و رطوبت زدایی از هوا و گاز فشرده استفاده میشوند. درایرهای مورد استفاده درصنعت و سیستم های تصفیه کننده هوا با دو مکانیسم به مصرف کنندگان ارائه می شوند. خشک کردن مواد تحت خلاء و بدون استفاده از حرارت مستقیم و با بهره گیری از بهترین و بالاترین کیفیت باعث بالاترین راندمان میشود. Po st h​as be᠎en created with t he he᠎lp of  GSA  Cont᠎en​t Generator  DEMO.

۱۷.نحوه ارسال به چه صورت می باشد؟

این الزام به وسیله پزشک تشخیص داده میشود. گرمای هوای ورودی فشرده شده را جذب می کند و این گرما را به مایع خنک کننده منتقل می نماید. منطقه گرمایش در زیر آن قرار دارد تا گرمای خشک کردن را فراهم کند ، بنابراین مواد موجود در تسمه آب را تبخیر می کنند. ۱۷.نحوه ارسال به چه صورت می باشد؟ که این هوا از فضای خارج از سالن توسط کمپرسور جمع آوری شده و به صورت فشرده به لوله ها منتقل می گردد. از مزیت کیت المنت درایر موجود در درایر های تبریدی میکروپور می توان به تعویض و جابه جایی در مدت زمان کوتاه اشاره کرد. با استفاده از خلاء می توان درجه حرارت لازم برای تبخیر را کاهش داد ، بنابراین می توان ضمن رعایت خصوصیات اصلی و مورفولوژی ، فرایند را در دمای پایین انجام داد. روش خشک کردن خلاء یک جسم را در دمای 25 درجه سانتیگراد سه برابر سریعتر در مقایسه با هوای 30 درجه سانتیگراد و رطوبت 50٪ خشک می کند. این وسیله فشار مایع خنک کننده را کم کرده و جریان سیال را درست نموده و انتقال گرما را افزایش می دهد. در این مقاله ما در مورد تجهیراتی توضیح خواهیم داد که عامل اصلی تخریب تجهیزات صنعتی یعنی رطوبت را از فضای سالن های صنعتی حذف می کند.

فیلتر ساکشن کشتل

این گفته شامل هر دستگاه یا وسیله یا قطعه ای که بدست انسان ساخته شده ، می گردد. خشک کردن محصولات با ارزش بالا مانند مواد غذایی ، دارویی و محصولات بیولوژیکی که احتمالاً به گرما حساس هستند ، توجه ویژه ای می طلبد. در درایرهای تبریدی از گازهای پایه فرئونی همانند R407C, R407, R134A, انواع فیلتر ساکشن کستل R134به عنوان سیال خنک کننده استفاده می کنند این گازها عامل اصلی جذب گرمای هوای فشرده بوده و با دریافت گرما خود دچار چگالش شده و تبدیل به مایع می گردند. همچنین گرمای بیش از حد یا دمای بالای محیط از عوامل افت راندمان دستگاه می باشد. به دلیل گرمای نهان زیاد بخار آب و ناکارآمدی ذاتی استفاده از هوای گرم به عنوان رایج ترین ابزار خشک کننده محسوب میگردد. قیمت درایر تبریدی به ظرفیت و مدل دستگاه بستگی دارد و همچنین مهم است که از قطعات استاندارد و باکیفیت در این ابزار استفاده شود. هوای خنک که کاملا خشک شده است هنگام خروج از دستگاه با مجاورت با هوای گرم ورودی مقداری گرما جذب نموده و با دمای مطلوب و نرمال از درایر تبریدی خارج می شود.

خشک کردن انجمادی یا فریز درایینگ چیست؟

کر درایر 48dc دانفوس سازگار با مبردهایR32، R134a، R404A، R410A، R407C، R23، R600، R22، R32، R134a، R404A، R410A، R407C، R23، R600، R600a، R744، R1234yf، R1234ze، R407f، R290، R452A، R444B، R449A، R448A و R450A هستند. اگر درایر کوچکتر از اندازه مورد نیاز باشد، دستگاه بیش از اندازه گرم شده و راندمان آن پایین میآید. برای نصب دستگاه درایر نیاز به انجام لوله کشی جهت خروج هوا، و تناسب با میزان ظرفیت کمپرسور می باشد. یک قاعده کلی این است که با هر 10 درجه سانتیگراد افزایش دما، هوا توانایی نگهداری دو برابر بار رطوبت در حالت بخار بالای دمای نقطه شبنم را پیدا میکند. توضحات بالا برای نشان دادن اهمیت نگهداری تجهیرات و دستگاه های مختلفی است که در بخش های گوناگون مورد استفاده افراد قرار می گیرد. مایع خارج شده که آب است وارد شیر برقی شده و برای تخلیه از سیستم خارج می شود. فریز درایر یک فرایند بسیار پیچیده و فنی است و یکی از ملایم ترین روش های خشک کردن است. خشک کردن انجمادی یا فریز درایینگ چیست؟ ویژگی های خاص محصول ، مانند عطر و رنگ محصول ، در طی فرآیند خشک کردن حفظ می شوند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.