کارهای زیادی در زمینه ادبیات پایداری انجام شده است.

[ad_1]

ایسنا/ چهارمحال و بختیاری رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور با بیان اینکه در حوزه ادبیات پایداری کارهای زیادی انجام شده است، گفت: اما بسیار زیاد است. از کارهای باقی مانده روی زمین

بهمن کارگر 23 اسفندماه در نهمین کنگره ادبیات پایداری که به همت چهارمحال و بختیاری برگزار شد، با اشاره به اینکه شکل گیری ادبیات پایداری در کنار فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت بسیار ارزشمند است، گفت: هفته گذشته بهترین کتاب سال در سال حوزه دفاع مقدس در مباحث فرهنگی، هنر بهترین ابزار برای تأثیرگذاری بر اعمال است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس افزود: بحث ادبیات مردمی بسیار مهم است به همین دلیل باید در حوزه ادبیات پایداری برنامه های تدافعی و تهاجمی داشته باشیم. .

وی گفت: در حوزه ادبیات پایداری کارهای زیادی انجام شده است، اما کارهای زیادی هم روی زمین مانده است، برای موفقیت در این زمینه باید با هم همکاری کنیم.

کارگر با تاکید بر اینکه در بحث ادبیات پایداری، بیان گام دوم انقلاب اسلامی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است نیز باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: موضوع مقاومت باید به خوبی برای مردم تبیین شود.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: اتفاقی نمی افتد. مردم اساس هر سیستمی هستند.» حضور داشته باشید.

وی با اشاره به توان نظامی جمهوری اسلامی تصریح کرد: بحث توان فرهنگی، معنوی و معنوی مردم می تواند مورد توجه نویسندگان، پژوهشگران و پژوهشگران حوزه ادبیات دفاع مقدس باشد.

کارگر در پایان تصریح کرد: برای انتقال مفاهیم مقاومت و دفاع مقدس باید کار از مهدکودک ها شروع شود و برای هر مقطع تحصیلی متناسب با سن محتوای مناسب تولید شود.

مفهوم پایداری و مقاومت ادبیات بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنبه‌های خاصی پیدا کرد

عباس بایرامی، رئیس ادبیات و تاریخ سازمان دفاع مقدس با تاکید بر اینکه کار پژوهشی و علمی در حوزه دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت یک ضرورت است، گفت: هفته گذشته بهترین کتاب سال در حوزه دفاع مقدس انتخاب شده است.» اما ما در زمینه تحقیقات در این زمینه نقاط ضعفی داریم، چند موضوع در این زمینه وجود دارد که قابل رفع است.

وی افزود: مفهوم پایداری و ادبیات مقاومت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنبه های خاصی به خود گرفت، باید در حوزه تحولات اجتماعی از منظر اجتماعی به آن پرداختیم، حوزه های علمیه و دانشگاه ها باید به کار پژوهشی در حوزه روی بیاورند. از ادبیات پایداری.”

بایرامی تاکید کرد: دفاع مقدس منبعی است و تولید کتاب در این زمینه حائز اهمیت است زیرا کتاب مرجعی برای استفاده عموم است.

وی با بیان اینکه کنگره ادبیات پایداری به صورت سالانه برگزار می شود، گفت: هر ساله استانی میزبان این کنگره است و پس از ارائه بررسی میزبان از این کنگره در سال آینده، باید دفتر دائمی ادبیات پایداری در وزارت علوم تشکیل شود. فن آوری.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.