کاربرد فن کندانسور زیلابگ کاغذ نیوز

کاربرد فن کندانسور زیلابگ – برگه نیوز
فن زیلابگ 2, فن زیلابگ اصفهان, فن زیلابگ کرمانی, فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ مشهد, فن زیلابگ ۳۰, فن زیلابگ قیمت, فن زیلابگ 50 سانت, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن تانژانت زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, فن زیلابگ چینی, فن حلزونی زیلابگ, خرید فن زیلابگ, فن زیلابگ دیجی کالا, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, فن رادیال زیلابگ, فن زیلابگ لاله زار, زيبا گل, زلفاته خم خم, ز پیچاپیچ زلفت, فن سانتریفیوژ زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, سایت فن زیلابگ, شرکت فن زیلابگ, فن صنعتی زیلابگ, قیمت فن صنعتی زیلابگ, فن طرح زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فروش فن زیلابگ, فروشگاه فن زیلابگ, مشخصات فنی فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ کاتالوگ, فن بین کانالی زیلابگ, زیبه گل, مشخصات فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, نماینده فن زیلابگ, فن های زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 630s

قدرت جابجایی و تهویه هوای فن سیرکوله گلخانه 4200 متر مکعب بر ساعت می باشد. بهره گیری از پروانه زیلابگ به همراه موتور قدرتمند باعث شده تا کاربر بتواند این سری محصولات برای گردش و جا به جایی هوا در محیط های حساسی مانند گلخانه استفاده کنند.

فن اکسیال زیلابگ

2- کویل کندانسوری سری HCH وHCS از لوله مسی 3/8 اینر گروو با آرایش مثلثی و فین­های موجدار آلومینیومی با فاصله فین2.9mm تولید می­شوند.

هیتر های گازی مهیاسان سری MGH525zt جهت مصارف صنعتی و تجاری با مشعل های اتمسفریک، طراحی و تولید گردیده است.

فروشگاه فن زیلابگ

البته گاهی اوقات هم نیاز است که در عرض گلخانه 4 عدد جت فن قرار بگیرد. برای گلخانه هایی که خیلی بزرگ نیستند و جنبه تجارتی ندارند معمولاً یک عدد فن سیرکوله گلخانه در هر گوشه کافی است.

فن زیلابگ 50 سانت سه فاز

جنس بدنه فن سیرکوله استوانه ای از جنس استیل ضد زنگ می باشد (در برخی مدل ها جنس بدنه فن سیرکوله دایره ای از آلومینیوم بوده که موجب استحکام بدنه فن شده است).

این بدنه ها با توجه به ویژگی های ساختاری که دارند به هیچ عنوان تحت تاثیر رطوبت، در تماس با آب یا شرایط نامناسب محیط دچار زنگ زدگی، خوردگی یا تغییر حالت نمی شوند.

قیمت فن صنعتی زیلابگ

علاوه بر این، انتخاب یک فن با CFM مناسب (فوت مکعب در دقیقه) برای اطمینان از عملکرد پنکه همانطور که در نظر گرفته شده است بسیار مهم است.

شرکت فن زیلابگ

یکی از بخش های مهم فن ها هستند که در شرکت ما از برند زیلابگ استفاده میشود که علاوه بر کیفیت تولید خوب دارای حجم هوادهی متناسب و خوبی با شرایط کاری دارد.

فن های زیلابگ

در تابستان نیز که سیستم تهویه اصلی به شدت مشغول کار می باشد، هوای گرم سبک به سمت سقف گلخانه حرکت می کند و این امر باعث دم کردن فضای گلخانه و شرجی شدن می شود که عملکرد سیستم تهویه اصلی را مختل می کند. This po st has be​en wri tt​en  by GSA  Con tent Generat᠎or D᠎emov​ersion.

به همین دلیل باید فن های سیرکوله از سقف یا قسمت های بایی مکان مورد نظر آویخته شود تا بدین شکل بتواند با کارکرد خود هوا را به چرخش در بیاورد و باعث یکسان شدن دما و رطوبت شود.

در شکل زیر هر دو مورد از فن های کندانسور ساخت شرکت ebm آلمانی و نیز زیلابگ چینی را مشاهده می کنید.

فن زیلابگ المان

فن سیرکوله گلخانه دارای تعداد پره های متفاوت و متنوعی می باشد. در ارتفاع 2 تا 2.5 متری در گلخانه نصب شود تا رطوبت جمع شده در نزدیکی گیاه را یکنواخت سازد.

نحوه نصب فن سیرکوله بسیار آسان و سریع است و همچنین صدای بسیار کمی دارد. همچنین در مواقعی که هوای مورد انتقال دارای ذرات جامد است ، هواکش سانتریفیوژ بکوارد مورد استفاده قرار می گیرد.

فن سانتریفیوژ زیلابگ

در مکان هایی مانند سالن های پرورش طیور و دامداری ها که فعالیت موجب ایجاد گرد و غبار و آلودگی می شود، جمع شدن و تمرکز آلودگی ها در چند نقطه باعث نشر آلودگی و بیماری خواهد شد و تهویه را با مشکل روبرو خواهد کرد.

عدم وجود جت فن در سالن های جوجه کشی باعث مرگ و میر جوجه ها و نارس شدن آن ها خواهد شد.

ز پیچاپیچ زلفت

به همین منظور شرکت تولید کننده قلب های مخصوصی را بر روی این محصول قرار داده تا فرایند نصب و راه اندازی به راحتی صورت بگیرد.

به همین دلیل بهترین راه حل برای کاهش هزینه ها این است که یک سیستم خنک کننده با عملکرد خوب در این محیط ها به کار رود.

فن حلزونی زیلابگ

فن مکنده زیلابگ و فن سردخانه زیلابگ از محبوبترین و با کیفیتترین محصولات کمپانی زیلابگ است. تهویه مطبوع ماخ ، طراح و تولید کننده انواع اواپراتور سردخانه ای ، اواپراتور تونل انجماد ، چیلر و …

یکی از برند های تامین کننده فن سردخانه (کندانسور و اواپراتور) برای مصارف برودتی در ایران، زیلابگ است. هواکش محوری همانند هواکشهای سرویس بهداشتی است و هواکشهای خانگی نیز عموما در همین گروه قرار میگیرند.

هواکشها از نظر مکانیزم به دو گروه هواکش محوری یا آکسیال و هواکش گریز از مرکز تقسیم میشوند. هواکش سانتریفیوژ یا فن سانتریفیوژ که به فن گریز از مرکز نیز نامیده می شود هوای محیط را پس از مکیدن از طریق چشمی، در جهت عمود بر محود خود به گردش در می آورد و سپس خارج می نماید.

فن تانژانت زیلابگ

این محصولات به همراه 12 ماه ضمانت خرید طلایی شامل تمامی قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود.

آب و مصرف انرژی نیز به حداقل خود كاهش می یابد. مزایای استفاده از بدنه گالوانیزه: برج كننده محصولی صنعتی است و می بایست برای سالهای سال با حداقل تعمیرات به كار خود ادامه دهد.

فن سیرکوله محصولی از گروه صنعتی EIG می باشد که در 3 ظرفیت مختلف تولید می شود. در این محصولات از فن 7 پر مدل زیلابگ بهره گیری شده که از گرید کیفیتی بسیار بالایی برخوردار است.

فن زیلابگ کرمانی

جنس پره های آن فلزی است و در صنعت کشاورزی ، باغبانی ، اوپراتورها ، تجهیزات خنک کننده مانند فن یخچال های خانگی و انواع کندانسورها کاربرد دارد و همچنین مناسب برای تهویه و مطبوع سازی هوای صنایع می باشد.

فن سیرکوله : گروه صنعتی EIG یکی از بزرگترین تولید کننده انواع تجهیزات گلخانه، سالن پرورش گیاه، قارچ و میوه می باشد که توانسته با الگوبرداری از نمونه های مطرح خارجی و با بهره گیری از قطعات درجه 1 محصولات متعددی را تولید و به بازار عرضه کند.

فن زیلابگ 2

این هواکش های بین کانالی نیز دارای مدلهای متفاوتی هستند که با توجه به مقدار دبی مورد نیاز طراحی و تولید میگردد.

در چنین شرایطی فن سیرکوله موجب تهویه بهتر این مکان ها می شود. پایه ها در فن سیرکوله گلخانه در زاویه های مختلف طراحی می شوند که باعث جلوگیری از تکان های زیاد در زمان کار کردن می گردد.

فن بین کانالی زیلابگ

البته در برخی از کاربردهای خاص که دمای ورود آب به چیلر (آب برگشتی) بیشتر از ۱۰ درجه باشد تمهیداتی اندیشیده می شود تا دما مجددا به ۵ درجه یا هر درجه حرارتی که مورد نیاز است برسد.

از دیگر ویژگی های برج خنك كننده هواروب استفاده از نازلهای سانتریفیوژ ضد رسوب است كه مجرای عبور آب در هیچ قسمتی از مسیر كمتر از یك سانتی متر مربع نبوده و لذا احتمال مسدود شدن مسیر در اثر نشست رسوب به صفر نزدیك می شود و از سوی دیگر نگهداری فوق العاده ساده تری دارد.

فن سه فاز زیلابگ

در این موقعیت، فن سیرکوله گلخانه با فعالیت خود باعث گردش هوای گرم و سرد در بخش فوقانی گلخانه و یکنواخت شدن هوا و معتدل سازی می شود.

فن سیرکوله گلخانه که یک سیستم سرمایش گلخانه به شمار می رود، در سایز ها و قطر های مختلفی موجود می باشد.

این شرکت که نامی شبیه کارخانه ZIEHL-ABEGG آلمان دارد، تولید کننده فن سیرکوله و انواع فن های صنعتی و تجاری و مسکونی می باشد و یکی از برند های محبوب و با کیفیت در کشورمان به شمار می رود.

فن کندانسور کاربرد وسیعی در انواع کندانسورها، اپراتورها، یخچال ها و خنک کنندهای صنعتی دارد . در ساخت کندانسور های هوایی و تبخیری از فن های مختلفی استفاده می شود و این فن ها معمولا طول عمر بالایی دارند ولی ممکن است که بر اثر استفاده نا درست و یا کارکرد بسیار طولانی مدت دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند.

فن کندانسور سانتریفیوژی خود دارای 3 مدل مختلف با نام های فن سانتریفیوژی پروانه مایل به جلو، فن سانتریفیوژی با پروانه مایل به عقب و فن سانتریفیوژی رادیال یا ایرفول می باشد.

در این صورت اتلاف انرژی صورت می گیرد. بهره وری انرژی درجه یک. در فاصله یک چهارمِ طول هر گلخانه، جت فن اول را قرار دهید.

فن زیلابگ 50 سانت

به ازای هر 5 دقیقه کارکرد فن سیرکوله باید 15 دقیقه فن سیرکوله خاموش باشد. فن زیلابگ که در ابعاد و ظرفیت های مختلف ساخته میشود، قابلیت کارکرد در بازه دمایی (30- تا 60 درجه سانتیگراد) و بازه فشاری گسترده ای را دارد.

نمایندگی فن زیلابگ آلمان

کارکرد این فن ها با برق ۳ فاز می باشد و به این محصولات ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش تعلق گرفته است.

فن صنعتی زیلابگ

موتور: کلیه موتور ها دارای محافظ حرارتی در درون خود هستند که چنانچه دمای داخلی استاتور به هر دلیلی بیش از حد مجاز(بالاتر از 110درجه سانتیگراد) برسد دستگاه بصورت اتومات خاموش شده و پس از رسیدن به دمای مطلوب مجدداً شروع به کار می نماید.

تولیدات ساخته شده در کارخانجات زیلابگ ziehl abegg در موارد بسیاری مورد استفاده میباشد از قبیل هواکش های آکسیال فن که در صنایع حرارتی و برودتی مورد استفاده ی بسیاری دارند.

اکثر الکتروفن های آکسیال زیلابگ قابلیت سفارش ساخت بصورت Sucking یا Blowing را دارا می باشد. همچنین با پایین آمدن هوای سرد سنگین، سیستم های گرمایشی فعالیت خود را برای گرم کردن محیط دو چندان می کنند که این موضوع سبب افزایش میزان مصرف سوخت و انرژی خواهد شد.

نماینده فن زیلابگ

که ضریب ایمنی هواکش ها را به طور قابل ملاحظه ای افزایش می دهد. قطر این پروانه ها 40، 50 و 60 سانت می باشد.

مشخصات فنی فن زیلابگ

این فن ها نیز هوای دارای آمونیاک را از محیط خارج می کنند. زمان استفاده از جت فن در سالن پرورش قارچ بعد از آبیاری می باشد تا رطوبت در تمام سالن یکسان شود.

هواکش های رادیال سانتریفوژ زیلابگ در ابعاد قطر فن 13 سانتی متر با هوادهی 240 متر مکعب بر ساعت تا 50 سانتی متر با هوادهی 4800 متر مکعب بر ساعت به صورت کوپل مستقیم با الکترو موتورهای 40 تا 350وات تولید و عرضه می گردند.

سایت فن زیلابگ

این تعداد پره ها شامل 3 و 4 و 6 و 9 پره با موتور تک فاز 1400 دور بر دقیقه یا موتور سه فاز می باشد.

دمنده و مکنده هوا یا بلوور و فن سانتریفیوژ نیز همین کار را با مکانیزمهای متفاوتی انجام میدهند. در زمستان که سیستم تهویه و هواکش اصلی خاموش است و سیستم گرمایشی به طور مرتب کار می کند، هوای گرم که سبک تر است به سمت بالا و سقف گلخانه و هوای سرد به سمت پایین حرکت می کند.

با افزایش جمعیت جدید ران ، متصل به فناوری خود ، صنعت در حال یافتن روشهای جدید و جالب برای جلب توجه آنها است.

در چنین شرایطی فن تهویه گلخانه با چرخش خود باعث تهویه و همگن سازی هوای گرم و سرد و همچنین عملکرد بهتر تهویه اصلی در جداره های گلخانه می شود.

اگر گلخانه یا سالن شما شامل چندین دهانه است، در دهنه اول تمامی فن ها را در یک جهت نصب کنید و در دهنه مقابل، خلاف جهت آن نصب کنید و به همین منوال ادامه دهید.

ما در فروشگاه برق آسا انواع این تجهیزات را از برندهای گوناگون و با توان و مدلهای مختلف برای شما گردآوری کردهایم.

فن سیرکوله 40، 50 و 60 نمونه از انواع تجهیزات گلخانه ای تولید شده توسط گروه صنعتی EIG می باشد.

بدین ترتیب با عملکرد این دو نوع فن، هوای گلخانه تعدیل خواهد شد. در ساخت این محصولات از فن هفت پر زیلابگ استفاده شده که قدرت هوادهی بسیار بالایی دارد.

جریان مداوم هوا به فن های گریز از مرکز اجازه می دهد تا انرژی تولید کنند که تا 84? تعداد این پره ها 3، 4، 6 یا 7 عدد می باشد و جنس پروانه ها فلزی با رنگ الکتروستاتیک یا پلاستیکی می باشد.

سپس به ازای هر 15 متر، یک عدد فن سیرکوله اضافه کنید. همانگونه که میدانید هوای گرم همواره در لایه یا قسمت بالایی یک مکان قرار می گیرد.

فن – هواکش آکسیال سیلندری با افزایش حجم هوا، سطح جابجایی هوا را در یک مکان بالاتر می برد. فن سیرکوله فن سیرکوله ( جت فن ) کانالی در سالن های گلخانه و مرغداری که طول زیادی دارند به منظور ایجاد یکنواختی در دما و رطوبت از فن های سیرکوله استفاده می شوند.

سطر چهارم نرخ جریان آب عبوری از لوله یونیت هیتر است که بر حسب GPM یا همان گالن بر دقیقه است.

44 میلیمتر است. ولتاژ هواکش بین کانالی 12سانت زیلابگ 220 ولت و وزن آن 3 کیلوگرم بوده و حداکثر دبی 405 مترمکعب بر ساعت است.

در يک روز زيبا و دل انگيز بهاري، گل سرخي زيبا در ميان جنگلي انبوه سر از خاک بر آورد.

هیتر گازی مهیا دارای شیر تنظیم Tlong چین میباشد و همچنین قابلیت نصب سنسور منوکسید کربن بر روی بدنه خود را دارد.

فن های سیرکوله کانالی شرکت زیلابگ دارای بدنه از جنس استنلس استیل ضدزنگ و قلاب هایی جهت نصب آسان می باشند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.