پیشنهاد مرغ منجمد در فارس ادامه دارد

[ad_1]

ایسنا/ فارس رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس گفت: عرضه و توزیع مرغ منجمد تا پایان تعطیلات نوروزی و پس از آن برای حمایت از بازار در ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

مجتبی دهقانپور در حاشیه بازدید از مراکز عرضه مرغ در بازار گفت: تاکنون حدود 1200 تن مرغ منجمد با قیمت مصوب 20 هزار تومان به استان ها عرضه شده است.

به گزارش جهادکشاورزی فارس، وی با تاکید بر اینکه رضایتمندی مردم یکی از اهداف اصلی است و تلاش می شود حداقل تاخیر در خرید این محصول داشته باشیم، گفت: تمهیدات عاجل اندیشیده شده تا توزیع بیشتر در همان مکان در کمترین زمان ممکن انجام شود. زمان .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس افزود: با توجه به اینکه قیمت مصوب مرغ منجمد با قیمت مرغ بازار تفاوت زیادی دارد، فروشگاه هایی برای توزیع انتخاب شدند که می توانند نظارت بهتری داشته باشند.

دهقانپور همچنین به تولید مرغ بهینه در این استان اشاره کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در بهمن و اسفند تولید روزانه استان به 600 تن در روز رسیده است که بیش از مصرف روزانه 430 تن است.

وی همچنین ظرفیت های گردشگری استان فارس را برجسته کرد و گفت: نیاز مسافران نیز تامین می شود و اکنون آرامش کامل در بازار حاکم است.

به گفته رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس، در حوزه گوشت‌های ملی وارداتی و منجمد ظرفیت خوبی وجود دارد که در شرایطی که بازار با کمبودهای زنجیره‌ای مواجه شود، به بازار تزریق می‌شود.

دهقانپور همچنین از توزیع مرغ به شهرستان های این استان بر اساس خلال شهرستانی خبر داد و افزود: اگر شهری بیش از قاچ نیاز داشته باشد در اسرع وقت تهیه می شود.

موجودی کالاهای اساسی در بهترین وضعیت است

وی همچنین در بازدید از یکی از انبارهای نگهداری محصولات اساسی گفت: ذخایر استراتژیک بسیار مناسب است و مشکلی در تامین محصولات اساسی نداریم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس تاکید کرد: ذخایر استراتژیک به وفور نسبت به پنج سال گذشته در بهترین وضعیت قرار دارد و با قیمت مصوب عرضه می شود و هیچ نگرانی و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.