پرچمدار ایران در المپیک: در جام جهانی شرکت نکنید رقبا امتیاز المپیک می گیرند

[ad_1]

این ملی پوش گفت: اگر در جام جهانی شرکت نکنیم، تیراندازان کشورهای دیگر امتیاز المپیک را جمع می کنند.

به گزارش ایسنا، هانیه رستمیان درباره شرایط تیم ملی تیراندازی گفت: خدا را شکر اردوهای منظمی داریم و شرایط خوب است. جام جهانی مصر را هم پیش رو داشتیم و برای آن آماده بودیم اما اعزام نشدیم.

ملی پوش تپانچه گفت: اکنون برای بازی بعدی آماده می شویم. اولین رویداد ما در اواسط آوریل در برزیل است. هنوز قطعی نیست که به جام جهانی برزیل برویم اما تمرینات خود را داریم تا آمادگی کافی برای حضور در مسابقات را داشته باشیم. مسابقات مهم تری مانند بازی های آسیایی در پیش داریم و تمام تلاش خود را برای این مسابقات خواهیم کرد.

رستمیان درباره تغییر کادر مربیگری تیم ملی تپانچه گفت: با تغییر رئیس فدراسیون، مربیان ما هم تغییر کردند. آقای. نصراصفهانی به عنوان سرمربی اضافه شد و آقای سولات به عنوان مربی من قبلا با هر دو مربی کار کرده ام و امیدوارم با کمک آنها تمرینات خوب و نتایج خوبی در مسابقات داشته باشیم.

پرچمدار ایران در المپیک 2020 توکیو درباره حضور در سه دوره جام جهانی باکو، برزیل و کره جنوبی گفت: فدراسیون تمام تلاش خود را می کند تا بتواند در این رقابت ها شرکت کند. برای مسابقات هم آماده می شویم اما بستگی به شرایط فدراسیون، ویزا و … دارد. تا آخرین لحظه.

ملی پوشان تپانچه در خصوص حذف تیراندازان ایرانی از رنکینگ فدراسیون جهانی و تاثیر رده بندی در کسب سهمیه المپیک، گفت: حضور ما در تمامی مسابقات مهم است زیرا حتی اگر مقامی کسب نکنیم. در رتبه بندی موثر است.” اگر در جام جهانی شرکت نکنیم، تیراندازان کشورهای دیگر امتیاز می گیرند. پس باید در تمام مسابقات جام جهانی و حتی جایزه بزرگ شرکت کنیم. اخیرا نمرات مسابقات جایزه بزرگ نیز در رنکینگ جهانی تاثیرگذار است.

رستمیان گفت: امتیاز این مسابقات بسیار حائز اهمیت است زیرا سهمیه المپیک بر اساس رنکینگ توزیع می شود. باید بتوانیم جایگاه خود را در رده بندی حفظ کنیم. از این پس امتیازات و رتبه های ما در مسابقات بر توزیع سهمیه المپیک پاریس تاثیرگذار است.

وی درباره این اردوی آماده سازی گفت: بیشتر اردوهای ما در هانوفر آلمان است. از آنجایی که ما با گلوله مشکل داریم، باید در هانوفر کمپ بسازیم تا بتوانیم با گلوله های بیشتری تمرین کنیم و تعدادی گلوله برای آموزش تهیه کنیم. ما معمولا بین مسابقات این کمپ را انجام می دهیم و گلوله ها را آماده می کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.