پتروشیمی مرودشت دارای آرشیو محیط زیست است

[ad_1]

ایسنا/ فارس معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست فارس گفت: پتروشیمی مرودشت در حوزه محیط زیست دعوای حقوقی دارد و همواره با جدیت پیگیر دفع غیرمجاز فاضلاب بوده ایم.

قاسم نهاوندی روز پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه در نشست خبری که به مناسبت روز زمین پاک برگزار شد، گفت: محیط زیست منحصر به دستگاه خاصی نیست و متعلق به همه است و همه باید برای حفظ و توسعه آن تلاش کنند.

معاون نظارت و پایش اداره کل محیط زیست فارس افزود: اطلاعات محیط زیست بسیار مهم است و ایران در اصول قانون اساسی خود به محیط زیست پرداخته است که نشان دهنده اهمیت محیط زیست و اداره کل محیط زیست فارس در زمینه نظارت همیشه در کشور پیشرو بوده است و در تمامی مسائل زیست محیطی قوانینی وجود دارد.

وی افزود: واحدهای صنعتی مختلف زیر نظر محیط زیست استان هستند و پتروشیمی مرودشت در حوزه محیط زیست پرونده حقوقی دارد و همواره با جدیت پیگیر دفع غیرمجاز فاضلاب هستیم.

نهاوندی تاکید کرد: بیشتر گرد و غبار از غرب کشور وارد می شود و نقاط فرسایش بادی میزان گرد و غبار را افزایش می دهد و در کارگروه مقابله با گرد و غبار و آلودگی هوا با سازمان های مربوطه در این زمینه تعامل داریم.

وی گفت: محیط زیست فارس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا مشکلات زیست محیطی را به حداقل برساند و صنایع آلاینده همواره توسط سازمان امور مالیاتی شناسایی و جریمه می شوند و حدود 70 واحد صنعتی آلاینده در استان وجود دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.