وجود 18 پروژه ورزشی نیمه تمام در شهرستان بجنورد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی رئیس اداره ورزش و جوانان بجنورد از اتمام 18 پروژه نیمه تمام در شهرستان بجنورد خبر داد.

رضا ابراهیمی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر 48 پروژه به بهره برداری رسیده و در حال بهره برداری است که از این تعداد 20 پروژه روستایی است.

وی افزود: همچنین 18 پروژه نیمه تمام در این شهرستان وجود دارد که حداقل 8 پروژه آن روستایی است.

ابراهیمی با بیان اینکه پروژه هایی در شهر بجنورد وجود دارد که تنها 2 درصد آن به اتمام و راه اندازی باقی مانده است، افزود: به عنوان مثال آکادمی نوده چناران از جمله پروژه هایی است که فقط کابل کشی برق دارد.

وی همچنین به دیگر پروژه های ناتمام خراسان شمالی اشاره کرد و ادامه داد: 60 درصد از مجموعه ورزشی 19 مهر بجنورد انجام شده و 40 درصد باقی مانده و برای تکمیل و راه اندازی نیاز به اعتبار است که از سوی شرکت توسعه برای تکمیل این پروژه تعیین شده است. . اعتبار.

ابراهیمی گفت: مجموعه ورزشی 19 مهر ظرفیت بسیار خوبی برای شهر بجنورد است و ظرفیت برگزاری مسابقات جهانی را دارد که باعث توسعه جامعه ورزش و همچنین استان خراسان شمالی می شود.

وی با استقبال روستائیان از سالن‌های ورزشی گفت: تامین امکانات و تجهیز سالن‌های ورزشی روستاهای بجنورد به نفع ورزش خراسان شمالی است و تاکنون بیش از 85 روستا را تجهیز کرده‌ایم و بیش از 8 خانه ورزشی در این روستا ایجاد کرده‌ایم. روستاها.”

ابراهیمی درباره وضعیت جامعه ورزش و کرونا گفت: شیوع ویروس کرونا همه جامعه ورزش را تحت تاثیر قرار داد و برای مدتی همه ورزش ها متوقف شد اما پس از مدتی با رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون فعالیت های ورزشی از سر گرفته شد.

وی افزود: اکنون با توجه به رنگ شهرها، نوع فعالیت های ورزشی متفاوت است، اما حتی در شهرهای قرمز، ورزش هایی که دارای مسابقات ملی، ملی و جهانی هستند، می توانند با ظرفیت کمتر از 30 درصد و بدون تماشاگر. نظارت کمیته.» نظارت بر سلامت اماکن ورزشی و ستاد مبارزه با مفاسد کرونا.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.