همه چیز درباره پروتکل های بهداشتی شب قدر

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت خوزستان با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عصر قدر گفت: تمامی برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در مراسم عصر قدر باید حداقل دو نوبت واکسن دریافت کرده باشند.

مهران معلم در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شب های قدر، اظهار کرد: مراسم شب های قدر باید در مساجد و حسینیه هایی برگزار شود که شرایط بهداشتی لازم را داشته باشند و تمامی برگزارکنندگان و شرکت کنندگان مراسم باید در حداقل دو دوز واکسن

وی با بیان اینکه باید از 20 درصد ظرفیت مسجد یا حسینیه استفاده شود، افزود: رعایت تهویه مناسب (اگزوز هواکش سالم) و باز بودن درها و پنجره ها در محل برگزاری مراسم و سرویس های بهداشتی ضروری است.

مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت خوزستان با تاکید بر استفاده از ماسک توسط برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در این مراسم، گفت: در این مکان ها تهیه و استفاده از ضدعفونی کننده های دست و تمامی اماکن برای مسجد باید تمیز، ضدعفونی و ضدعفونی شود.» حسینیه انجام شود.

این معلم افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اجرای مراسم باید برای هر نفر دو متر از طرفین باشد. ارائه آرا فقط باید به صورت بسته بندی و در صورت امکان خارجی باشد.

وی با بیان اینکه از استفاده از لیوان و ظروف خودداری شود، گفت: استفاده از صابون مایع در سرویس های بهداشتی نیز الزامی است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.