همدان منتظر اتفاقات خوبی در عرصه فرهنگ و هنر است

[ad_1]

ایسنا/ همدان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه اتفاقات خوب و موثری می تواند در عرصه فرهنگ و هنر همدان رخ دهد، گفت: این استان با برخورداری از فرهیختگان فراوان در عرصه فرهنگ و هنر، سابقه ای دارد. تحقق فرهنگ و هنر اسلامی ایرانی.

به گزارش ایسنا، مسعود ویژه روز چهارشنبه 30 فروردین ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به سختی کار فرهنگی گفت: همدان مهد تمدن و فرهنگ است. و با بسیاری از فرهیختگان و هنرمندان می توان نقش داشتن یک بازیگر در عرصه فرهنگ را تعیین کرد.

وی با بیان اینکه در جنگ روایت ها و فضاهای جدید و در حیات دومی که رسانه ها ایجاد کرده اند و در بستر تحولی که در حوزه فرهنگ به آن واقف هستیم حضور داریم، تصریح کرد: می بینیم که با استعمار مدرن کار می کنند. .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه ظرفیت های موجود در همدان می تواند اهداف حوزه فرهنگ و هنر را در استان محقق کند، افزود: من از همه هنرمندان و اهالی فرهنگ کمک می خواهم نه من. برای رسیدن به اهداف عالی استان از تلاش دریغ نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، امشب در مراسمی با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «مسعود ویژه» به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان معرفی و از زحمات «احمدرضا احسانی» تقدیر شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.