نیروگاه 500 مگاواتی ملایر زیرساخت های صنعت را فراهم می کند

[ad_1]

ایسنا/ همدان نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرخ تولید و اشتغال ملایر با تلاش صنعتگران در حال چرخش است، گفت: مجوز نیروگاه سیکل ترکیبی 500 مگاواتی را گرفتیم تا زیرساخت های صنعتگران و تولیدکنندگان را فراهم کنیم. .

به گزارش ایسنا؛ حجت الاسلام احد آزادی خواه در مراسم تجلیل از تجار، سنگ تراشان، جمعی از صنعتگران و فعالان اقتصادی ملایر، با بیان اینکه انقلاب برای رفع محرومیت ها آمده است، گفت: این اتفاق نمی افتد مگر اینکه صنعتگران و تولیدکنندگان در مسیر خودسازی کشور پیشگام باشند. کفایت

وی از تلاش مستمر و پیشرفته فعالان اقتصادی شهرستان در عرصه تولید و اشتغال قدردانی کرد و تلاش برای گشودن گره تولید را کاری خطیر دانست.

آزادیخواه افزود: به وجود تک تک صنعتگران افتخار می کنم و امروز با حضور استاندار جدید ملایر، مجموعه مدیریت استان و شهرستان و نمایندگان مجلس، بستر تولید و اشتغال در این شهرستان فراهم شده و هستیم. تلاش برای رشد و توسعه این حوزه است.»

نماینده مردم ملایر با بیان اینکه با وجود فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران در ملایر، نیازی به سرمایه گذار خارجی نداریم و چرخ تولید و اشتغال با همت صنعتگران ملایر در حال چرخش است، گفت: از تمامی واحدهای تولیدی و تولیدی حمایت قاطع داریم. صنعتگران ترکیبی را به ارمغان آوردیم تا زیرساخت را برای صنعتگر و تولیدکننده فراهم کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.