نمایندگی فن ebm papstچه کاربردی دارد

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

تولید منواکسید کربن در دستگاه های کوره هوای گرم به دلیل احتراق کامل بسیار کم است، همچنین مبدل حرارتی این دستگاه در مجاورت با هوا دوده تولید نمی کند.  Data h᠎as be en g enerated wi th GSA C on᠎tent Generator Demoversi on!

فروش فن Ebm

گرمایش در کوره هوای گرم کاملا اتوماتیک می باشد. حداکثر مصرف گاز کوره هوای گرم گازی انرژی مدل ۱۵۶۰ معادل ۱۶ مترمکعب در ساعت می باشد.

نمایندگی فن های Ebm

به این ترتیب گرما خیلی بهتر در محیط پخش می شود. این دستگاه قابلیت نصب در داخل محیط (مناسب براى فضاهاى با تهویه کافى) را داشته و جهت کارکرد به برق نیاز ندارد.

قابلیت تنظیم توان حرارتی در سه مرحله به میزان ۵، ۱۰ و ۱۵ کیلووات را دارد. از فشار گاز 8/ 17 میلی بار( قادر به روشن کردن مشعل می باشد و نسبت به میزان اکسیژن محیط حساس بوده و در صورت کاهش اکسیژن در محیط ، فرمان قطع گاز را می دهد.

خرید فن Ebmpapst

بر روی پروانه فن سانتریفیوژی تعداد زیادی پره دارد که باعث به حرکت در آمدن هوا می شود و این فن کندانسور هوا را به صورت شعاعی حرکت می دهد و معمولا جریان هوای ورودی با جریان هوای خروجی تا 90 درجه اختلاف زاویه دارد.

انواع فن Ebm

در این گونه فنها زاویه ورود و خروج هوا ۹۰ درجه است. سپس آب سرد تولیدی نیز از طریق گرش در مبدلهای حرارتی قادر است تجهیزات را خنک کند و یا امکان سرمایش جریان هوا یا آبِ دیگری را نیز دارد.

فن 80 تهویه *

این هیتر فن دار ساخت ایران بوده که شرکت انرژی یکی از معروف ترین تولید کنندگان تجهیزات گرمایشی، تولید کننده آن است.

گارانتی و خدمات پس از فروش هیتر های گازی فن دار انرژی فقط در صورت نصب آنها توسط سرویسکاران مجاز شرکت معتبر خواهد بود و شایانذکر است ، مدتزمان گارانتی این شرکت 25ماه پس از نصب میباشد .

فن های Ebm Papst

فن های آکسیال یوروونت برای نصب در سیستم های تاسیساتی و کندانسورها و اپراتورها طراحی شده است. فن آکسیال ebm با کوره های نگهبان : پروانه با موتور و کوره های نگهبان .

39.&nbsp&nbsp&nbsp فن بوشی 60&times200&times200 با ولتاژ 24 ولت DC&nbsp شرکت EBM PAPST آلمان. فن 6V DC بلبرينگي ( BALL BEARING ) : 6. فن بلبرينگي 25×80×80 با ولتاژ 6 ولت DC شرکت آدا تايوان.

فن تهویه خارجی

با توجه به رعایت استانداردهای تضمین کیفیت ISO 9000:2000 مراحل طراحی، ساخت، تولید، کنترل محصول، مهندسی فروش ، فروش، خدمات پس از فروش و کلیه الزامات، کنترل و اندازه گیری می شود. Data was cre᠎ated  by GSA  C​on᠎tent ​Genera tor DE​MO.

وارد کننده Ebm

کنترل حدی : یک ترموستات کنترل کننده عملکرد مشعل است که در صورت افزایش بیش از حد دمای بدنه مبدل حرارتی در مواقع خاص ، جریان گاز به شیر کنترل قطع می گردد.

Ebm Papst فن

همچنین ترموستات کنترل حد دماى سیستم در جهت جلوگیرى از افزایش دماى مبدل حرارتى در این سری از هیترها تعبیه گردیده است.

از فن آکسیال تاسیساتی یوروونت برای نصب در سیستم های تاسیساتی استفاده می گردد. برای کمک به شما در دستیابی به این موفقیت ، از مبدلهای حرارتی آب سرد در بخش ساختمان استفاده می شود که در آن آب به عنوان مایع خنک کننده در یک سیستم مدار بسته خنک می شود و سپس در دمای پایین به فن آوری تبرید وارد می شود.

در هر صورت ، به لطف RETRO-FIT فقط در چند مرحله می توان یک سیستم مانند کولر آبی را با ZAplu مقاوم سازی کرد.

فن 80 کندانسور

در مقابل، هوا در قسمت زیر دارای سرعت هوای کم است و فشار استاتیک بالایی تولید میکند. هيتر گازي 640 را نباید در اماکن مسکونی و اماکن دارای رطوبت زیاد و اماکن دارای تهویه کم یا نامناسب نصب نمود.

فن دارای محفظه یا مخزنی است که از آن در برابر آسیب خارجی مانند، ضربه، ارتعاش و غیره محافظت میکند.

فن کندانسور Ebm

برای نصب ، معمولاً از محفظه های فن در نازل های کوتاه یا بلند استفاده می شود. نوع سوخت این هیتر نفت سفید می باشد و توان ورودی این هیتر ۳۲۰۰۰ کیلوکالری در ساعت می باشد.

مصرف سوخت این هیتر برای گازوییل حداکثر ۵.۶ و برای نفت سفید ۵.۷ لیتر در ساعت می باشد. یکی از دغدغه ها و چالش های امروز کسانی که به دنبال فن حلزونی ماینر قوی هستند، فن سانتریفیوژی هست که با آن بتوانند عملیات خنک کردن، انتقال هوای محیط، دائم کار بودن فن و تا حد امکان سایلنت کردن سیستم کاری را در کنار هم داشته باشند.

نمایندگی فن Ebm در ایران

این کوره ها دارای مزایایی مانند کنترل و ایمنی هوشمند سوخت و اکسیژن نسبت به سیستم های گرمایشی قدیمی می باشد.

همانطور که می دانید چیلرها به دو بخش اصلی تراکمی و جذبی تقسیم بندی می شوند که خب کلا ساختار ، سیکل و ویژگی های خاص خود را دارند و نحوه کار آنها نسبت به یکدیگر کاملا متفاوت بوده ولی هر دو در اصل یک کار (خنک کاری) را انجام می دهند.

نمایندگی فن Ebm Papst

همانطور که در جدول انتخاب کندانسور مشاهده می کنید، این اعداد برای سیال مبرد R22 که درون کویل ها جاری می شود، ارائه شده است.

فن Ebm آلمان

موتور فن آکسیال تاسیساتی یوروونت بسته به مدل آن در دو نوع تک فاز و سه فاز و به صورت 4 یا 6 قطبی ارائه میشود.

به دلیل اینکه تمام فن های زیلابگ آکسیال از قابلیت تامین افت فشار خارجی زیر ۱۰۰ تا ۱۵۰ پاسکال یا حدود ۰/۴ اینچ ستون آب برخوردارند؛ بنابراین این فن ها را نمی توان بر روی کانال هوا نصب کرد.

وارد کننده فن Ebm

نحوه قرار گیری کویل های کندانسور با آرایش مثلثی شکل و قطر 8/3 اینچ می باشد. کوره هوای گرم گازوئیلی انرژی در دو مدل ۱۵۰۰۰ و ۳۰۰۰۰ کیلوکالری بر ساعت با راندمان بالای ۸۰% جهت گرمایش سالن ها، کارخانه ها و مرغداری ها با امکان نصب در داخل یا خارج سالن و همراه با کنترل اتوماتیک دما قابل استفاده می باشد.

فن کندانسوری Ebm

تعمیر و نگهداری : در مقایسه با سیستم های مشابه مانند : فن کویل ، یونیت هیتر آبی یا بخار ، تعمیر و نگهداری بسیار آسان و سریع داشته و عواملی از قبیل خوردگی در لوله های آب ، فضای لازم موتور خانه و اتلاف حرارتی در مسیر لوله کشی را به همراه ندارد. This c on᠎tent w as writt᠎en by G SA Content  G en᠎erat​or DEMO .

نازلهای دارای دو فلنج اجازه نصب حلقههای ورودی یا ادغام در یک سیستم مجاری را عملی میکنند. همچنین ترموستات کنترل حد دمای سیستم در جهت جلوگیرى از افزایش دماى مبدل حرارتى کوره های هوای گرم تعبیه گردیده است.

از این دستگاه در محیطهای کوچک استفاده میشود. این اختلاف فشارها باعث ایجاد جریان بالابرندگی میشود. از داغ شدن پروانه جلوگیری کرده و باعث افزایش عمر مفید فن میشود.

مشعل : از نوع اتمسفریک و شعله آبی سوز می باشد که مخلوط گاز و هوا را به صورت کنترل شده به سر مشعل هدایت کرده و حرارت لازم تولید می گردد.

با فرمان ترموستات محیطی عملکرد دستگاه آغاز می شود ، شیر کنترل گازمسیر جریان گاز را باز نموده و مشعل با استفاده از شعله اکسی پیلوت روشن می شود با ورود محصولات احتراق به داخل مبدل حرارتی و گرم شدن آن در مدت زمان لازم ، فن کنترل عمل کرده و فن شروع به کار می کند و موجب عبور جریان هوا از روی مبدل حرارتی می گردد که بدون هیچگونه اختلاط هوا با محصولات احتراق ، هوای گرم شده وارد محیط می شود تا دمای محیط به بازه دمایی تنظیم شده ترموستات محیطی نزدیک شده و با فرمان آن، مشعل خاموش شود ولی فن به کار خود ادامه می دهد تا مبدل حرارتی در مدت زمان لازم سرد شود.

این موضوع باعث می شود تکنولوژی FDM برای شرکت هایی که تجربه چاپ سه بعدی کم یا تجربه کمی در تولید داشته جذاب باشد.

این دستگاه قابلیت نصب در داخل محیط با کنترل هوادهی توسط دمپر یا نصب در خارج محیط و کنترل با کانال ورودی و خروجی را دارد.

DAMANDH است. با توجه به اهمیت سرعت خدمات رسانی در زمینه تبرید و تهویه سعی بر آن داشته ایم که سایزهای متفاوت و برندهای مختلف معتبر به صورت آماده در انبار موجود داشته باشیم.

برای هدایت جریان آب از صفحاتی به اسم بافل استفاده می شود تا جریان آشفته ایجاد شود که این بافل ها از جنس تفلون و با ضخامت ۶ میلی متر هستند.

محفظه احتراق کوره هوای گرم گازی انرژی مدل ۷۶۰ از جنس استنلس استیل همراه با مشعل اجبارى می باشد. این محفظه با استفاده از فرایندهای قالب گیری تزریق پلاستیک فن آلمانی تولید می شود که اطمینان از تولید دقیق آن را تضمین می کند.

صدا : با استفاده از فن اکسیال مناسب در این محصول سطح صدای کارکرد هیتر در محدوده استاندارد قرار گرفته که برای کاربری های خاص مانند سالن اجتماعات و سخنرانی و مساجد انتخاب ایده آل می باشد.

کوره هوای گرم گازی انرژی مدل ۳۰۶۰ با راندمان بالای ۸۰% مناسب گرمایش سالن ها، نمایشگاه ها، بانک ها، کارخانه ها با امکان نصب در داخل یا خارج سالن و همراه با کنترل اتوماتیک دما قابل استفاده می باشد.

بهارساز GM 0680 برای گرمایش فضاهای تجاری مانند: (فروشگاه، مراکز خرید، نمایشگاه، سالن های بزرگ، بانک ) و برای فضاهای صنعتی مانند: (کارخانه، کارگاه) و برای فضاهای مذهبی مانند: (مسجد، حسینه)، آموزشی و درمانگاه و بیمارستان و همینطور اماکن ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین این ممنوعیت در فضاهای دیگر با حجم کمتر از 600 مترمکعب و یا فضاهای حاوی مواد قابل اشتعال و دارای گازهای خورنده و مرطوب نیز صادق است.

این دستگاه گرمایی معادل ۳۰۰۰۰ کیلوکالری در ساعت تولید مینماید. این محصول می تواند فضایی معادل ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ متر مکعب را گرم کند.

بخاری کارگاهی نفتی/گازوئیلی ۲۵۰ انرژی دارای قدرت حرارتی ۳۲۰۰۰ کیلو کالری بوده که با استفاده از گرمایش موضعى دور تا دور محصول (۳۶۰ درجه) قابلیت گرم کردن ۳۵۰ الی ۵۵۰ متر مکعب را دارا می باشد.

بخاری کارگاهی گازی ۴۶۰ انرژی دارای قدرت حرارتی ۵۰۰۰۰ کیلو کالری بوده که با استفاده از گرمایش ۳۶۰ درجه قابلیت گرم کردن فضایی به حجم ۵۰۰ الی ۹۵۰ متر مکعب را دارا می باشد.

هیتر برقی فن دار انرژی مدل EH 0045، از نوع تک فاز بوده و دارای قدرت هوادهی ۵۰۰ مترمکعب در ساعت می باشد.

بخاری انرژی مدل ۴۵۰ مناسب فضای ۵۰۰ تا ۹۵۰ مترمکعب است. بخاری کارگاهی مدل ۴۵۰ با توان حرارتی ۵۰۰۰۰ کیلوکالری که با استفاده از گرمایش موضعی دور تا دور محصول (۳۶۰ درجه) قابلیت گرم کردن فضاهای بزرگ مانند سالنهای ورزشی، کارگاه، سالن مدرسه و مرغداریها رادارد.

از دیگر امکانات این بخاری کارگاهی گازوئیلی میتوان به دریچه دید، شیر برقی و کاربراتور نیز اشاره کرد. این آزاد شدن گرمای اضافی باعث می شود مایعات هنگام ریختن به اواپراتور حتی سردتر شود.

مشعل این هیتر از نوع اتمسفریک و شعله آبی سوز می باشد. قطر این فن ها از 300 – 400 میلی متر تا 1800-2000 میلی متر بوده و تا فشار 800 پاسکال کار می کنند.

انواع فن های رزنبرگ که با موتورهای EC کار می کنند شامل موارد زیر است. که بر هم عمود هستند( به همراه افت فشار کم و عدم صدای ناشی از انقباض و انبساط سریع ، از جمله ویژگی های بارز این مبدل حرارتی با طراحی خاص می باشد.

بعد از آن مشاوران تاسیسات و کارفرمایان می توانند براحتی کمپرسور مورد نیاز مجموعه خودشان را انتخاب نمایند.در کارخانه بتا تهویه تعمیرات کمپرسور های اسکرو و پیستونی به صورت کامل انجام می پذیرد.

کنترل: هیتر گازی قابلیت کنترل دمای محیط بر اساس دمای تنظیم شده ترموستات را دارد لذا براحتی با نصب ترموستات محیطی این امر امکان پذیر است.

روش کار در این تکنولوژی به این شکل است که هنگام شروع پرینت پلتفرم تا حدی بالا می آید. فن هودی Electrogen در دو بخش هود آشپزخانه و باکس ماینر کاربرد دارد.

ابعاد هود صنعتی بر اساس سفارش مشتری ساخته می شود. فن زیلابگ قابدار و بدون قاب در ابعاد ۲۰ تا ۸۰ سانتی متر با ظرفیت هوادهی ۵۳۰ متر مکعب بر ساعت تا ۲۰۰۰۰ متر مکعب بر ساعت ساخته می شود.  Po st w as c​re​ated wi th GSA C on tent​ Gen er᠎at or​ Demoversion!

در این روش به دلیل احاطه شدن کامل قطعه با پودر ، بر خلاف تکنولوژی های FDM ، SLA و PolyJet نیازی به ساپورت (تکیه گاه ) وجود ندارد.

این مدل از فن ها کاربرد فراوانی دارند از فن های کوچک موتورها گرفته تا فن های بزرگ به کار رفته در تونل باد.

توان حرارتی ورودی این هیتر ۵۰۰۰۰ کیلوکالری در ساعت می باشد. لازم بذکر است که این فن اکسیال از تولیدات شرکت ebmpapst آلمان می باشد که در آن از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده است.

حداکثر مصرف گازوئیل کوره هوای گرم گازوئیلی انرژی مدل ۷۰۰ شرکت انرژی معادل ۵/۶ لیتر گازوئیل در ساعت می باشد.

کوره هوای گرم گازوییلی مدل ۱۵۰۰ مناسب برای گرمایش فضای ۲۵۰۰- ۴۰۰۰ متر مکعب بوده و با استفاده از فن سانتریفوژ و عملکرد بالا انتخاب مناسبی جهت گرمایش محیط های بزرگ می باشد.

هیتر های نفتی و گازوییلی فن دار انرژی شامل مدل های DH 0510، KH 0320 می باشد. «هیتر (بخاری) گازی فن دار انرژی GH0640 با فن آلمانی» پرفروشترین محصول شرکت انرژی است.

هیتر گازی فن دار انرژی مدل 640 (فن آلمانی) در صورت نصب توسط سرویسکاران مجاز شرکت انرژی دارای 25 ماه گارانتی توسط شرکت انرژی می باشد.

گرمایش در کوره هوای گرم و هیتر صنعتی کاملا اتوماتیک می باشد. یکی دیگر از مزایای کوره هوای گرم، تولید منواکسید کربن در دستگاه های کوره هوای گرم بدلیل احتراق کامل بسیار کم است.

بهار ساز انرژی مدل GM 0680 دارای دو ظرفیت توان حرارتی ۲۵ و ۴۵ هزار کیلو کالری در ساعت می باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.