نظارت بر بازار در پایان سال تشدید می شود

[ad_1]

ایسنا/ ایلام معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: با توجه به آغاز عرضه میوه شب عید، نظارت ویژه بر کیفیت، اجرای قیمت مصوب و جلوگیری از انحراف آن انجام شود.

دکتر. «شهریار عباسی» در جلسه کمیته اقدام ایمنی غذای استان با اعلام آغاز توزیع میوه شب عید به صورت همزمان در سراسر کشور، نظارت ویژه بر بازار را ضروری دانست و گفت: از انحراف خود جلوگیری کنید تا نظارت ویژه شود.

وی در خصوص غرفه تنظیم بازار میوه و تره بار شهرداری ایلام نیز گفت: در حالی که این غرفه ها در تعدیل قیمت میوه موثر است، باید کیفیت میوه عرضه شده افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با اشاره به فعال شدن سامانه بازرگام گفت: این سامانه به صورت آنلاین فعال شده و ۱۲ قلم کالای اساسی را به صورت حضوری درب منزل تحویل می دهد.

عباسی با بیان اینکه فعال سازی این سامانه امکان نظارت و تامین کالاهای اساسی را بهبود می بخشد، حمایت تعاونی های روستایی در ساخت یخچال 5000 تنی تامین و نگهداری کالاهای اساسی را برجسته کرد.

وی از همه دستگاه های نظارتی خواست برای حمایت از مردم، کمک به تعدیل قیمت ها و پرهیز از گران فروشی در آستانه نوروز و ماه مبارک رمضان، بازار را نوسازی کنند.

عباسی خواستار نظارت ویژه بازرسان بر تمامی اقلام، کالاها و خدمات مختلف بازار شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.