نباید اجازه دهیم کرونا عادی شود/ مصوبات ستاد کرونا اجرا شود

[ad_1]

ایسنا/ یزد معاون سیاسی اجتماعی استاندار یزد با انتقاد از عادی شدن بیماری کرونا بر لزوم اجرای مصوبات ستاد کرونا برای تامین سلامت مردم تاکید کرد و گفت: شهرداری باید در خصوص کرونا حتی با نصب داربست به مردم و مسافران نوروزی هشدار دهد.

«اکبر عزیزی» امروز شنبه در جلسه ستاد استانی تاج و تخت تصریح کرد: در طول 6 ماه از تاسیس دولت، وضعیت و مدیریت تاج نشان می دهد که بخشی از این موفقیت فعلی، حمایت های ویژه است. مردم.

وی با بیان اینکه سرعت سرایت آمیکرون بیشتر است، گفت: نکات مربوط به ستاد ملی و استانی باید محور اجرا باشد و نباید اجازه دهیم کرونا عادی شود.

عزیزی با تاکید بر اینکه موضوع کرونا موضوع جان مردم است و نباید عادی سازی را حتی در جلسات اعمال کرد، افزود: تیم های بهداشت و درمان باید برای هر موج جدید کرونا آمادگی داشته باشند، از طرفی اگر کم باشد ممکن است زیاد باشد. دیر کردی.” داشتن.

این شخص مسئول میراث فرهنگی، اصناف و پذیرایی و سایر بخش های مرتبط نیازمند نصب QR می باشد. کد گفت: این بخش ها جمعیت بیشتری را پوشش می دهند و ما باید مراقب، حساس تر و نظارت بر این منطقه باشیم.

وی به سفرهای داخلی و خارجی اشاره کرد و گفت: تمامی دستگاه های مرتبط مانند اداره کل میراث فرهنگی، حج و روماریا و سایر ادارات باید با دو دوز واکسن و آزمایش پیگیری، معیارهای مدیریت و بازرسی را داشته باشند. “CR.

عزیزی خاطرنشان کرد: در خصوص سینماها و سالن های برگزاری برنامه های فرهنگی باید نظارت بیشتری از سوی اداره کل ارشاد در زمینه مدیریت موضوع کرونا داشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید تیم های نظارتی تشکیل شود، افزود: از قبل تیم های نظارتی وجود داشت اما اکنون باید شاهد حضور تیم های نظارتی بیشتر از قبل در همه دستگاه های مسئول باشیم.

وی با بیان اینکه شهرداری هیچ بنری مبنی بر نظارت بر تاج نصب نکرده است بر لزوم این موضوع تاکید کرد و گفت: حتی در صورت نصب داربست نیز باید طبق اخطار تاج انجام شود.

وی افزود: اداره کل حراست باید به ورودی‌ها و نگهبان‌ها تذکر لازم را بدهد تا شاهد مدیریت کرونا در این زمینه باشیم.

دبیر ستاد استانی کرونا نیز به پیشنهاد استاندار تاکید کرد: فرماندار هر شهرستانی که بتواند تا 20 فروردین در خصوص واکسیناسیون کرونا اقدام قابل توجهی انجام دهد به همراه خانواده به کربلا اعزام می شود. این نکته برای ادارات آموزش و پرورش در صورت جهش واکسن در هر شهرستان نیز لحاظ خواهد شد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به افت تحصیلی دانش آموزان به دلیل تاج گذاری اشاره کرد و گفت: این مقوله مانند کاهش بارداری است و آینده عواقب زیادی در پی خواهد داشت، بنابراین آموزش و پرورش و آموزش عالی، کلاس ها و چهره- امتحانات حضوری هستند.

عزیزی در پایان تاکید کرد: عدم پوشش رسانه ای رادیویی و تلویزیونی دو جلسه گذشته در ستاد کرونا نشان می دهد که برای صدا و سیما نیز عادی سازی صورت گرفته است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.