ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در روزهای ۲۲ و ۲۳ فروردین در جاده های سیستان و بلوچستان

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تردد وسایل نقلیه سنگین از ساعت 24 22 تا 23 فروردین ماه در محورهای استان ممنوع شد.

به گزارش ایسنا، نشست کمیته اجرایی مدیریت حمل و نقل، شورای هماهنگی ترافیک و ستاد اجرایی خدمات سفر استان؛ منصور بیجار در حاشیه این نشست گفت: چهارمین جلسه هیئت خدمات سفر و هیئت ترانزیت به ریاست استاندار برگزار شد.

وی بیان کرد: پیک بعدی بازگشت مسافران و آمار تردد در روزهای آینده افزایش می یابد و بر این اساس تصمیمات لازم برای کنترل ترافیک و نظارت بر جاده های استان اتخاذ شده است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به تلاش همه نیروهای امدادی و گروه های جهادی متاسفانه آمار تلفات در جاده ها از میانگین کشوری بیشتر است.

وی افزود: اگرچه اقدامات خوبی انجام شده است، اما با افزایش 35 درصدی تردد در این ایام نسبت به سال گذشته، تعداد فوتی ها نسبت به سال گذشته کمتر بوده است، اما آن آمار همچنان بالاست.

بیجار افزود: بر اساس پیش بینی و دستور استاندار عزل تمامی مدیران ذیربط لغو شده و حضور آمبولانس ها، خودروهای اورژانس و هلال احمر در جاده های استان افزایش یافته و تمامی ارگان ها و خدمات پلیسی در کنار مردم هستند. ” جهاد در استان افزایش چشمگیری داشته است تا مردم احساس کنند پلیس در کنار آنهاست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برخورد با متخلفان و خودروهای متخلف در روزهای آینده افزایش می یابد و 60 خودروی دیدبانی جدید در جاده های استان حضور خواهند داشت.

وی تاکید کرد: پلیس با رانندگان متخلف و خطرناک برخورد جدی خواهد کرد و طبق قانون هم خودرو توقیف می شود و هم درگیری های بعدی.

بیجار تاکید کرد: مردم تردد را به دقایق پایانی واگذار نکنند و با توجه به پایان تعطیلات و شروع مدارس و همچنین شروع ماه مبارک رمضان و روز طبیعت افزایش چشمگیر ترافیک خواهیم داشت. در جاده های استان.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.