معاون سازمان انرژی اتمی: سامانه های تشعشعی در استان خوزستان مستقر می شود

[ad_1]

سید پژمان شیرمردی قائم مقام سازمان انرژی اتمی ایران و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد تشعشعات در سفر یک روزه خود به استان خوزستان، روند توسعه کاربرد پرتو در این استان را بررسی و با نماینده ولی فقیه و امام جمعه دیدار کرد. رهبر استان خوزستان.

به گزارش ایسنا، شیرمردی با اشاره به ظرفیت های عظیم استان خوزستان در حوزه صنعت و کشاورزی، گفت: برای توسعه استفاده از تشعشعات در نقاط مختلف ایران و گسترش قطب های تشعشعات در کشور به این استان سفر کردم. استان شهید پرور خوزستان و با معاون استاندار تفاهم نامه امضا کردیم. ما برای ایجاد سیستم های تشعشعی با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی امضا کردیم.

وی افزود: پس از این اتفاق دیداری با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان برای ترویج استفاده از فناوری هسته ای و نمایش کاربردهای هسته ای در زمینه های مختلف داشتیم و همچنین توانمندی های فنی و علمی سازمان انرژی اتمی ایران را تشریح کردیم. در توسعه کاربردهای تشعشعی.”

شیرمردی به دیدار خود با مسئولان شرکت ملی حفاری ایران اشاره کرد و گفت: برای توسعه فناوری هسته ای در صنعت نفت، تفاهم نامه ای با مدیران شرکت ملی حفاری منعقد شد تا گام های موثری برای حل بخشی از این شرکت برداشته شود. مشکلات استفاده از فناوری هسته ای.”

معاون سازمان انرژی اتمی در پایان خاطرنشان کرد: انشاالله در آینده نزدیک جزئیات و نتایج سفر به استان خوزستان را با دقت و جدیت دنبال خواهیم کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.