مطالعه مبدل حرارتی صفحه ای بریز یا لحیمی (BPHE) محصولات جذاب دیبا پرتال (5)

مطالعه مبدل حرارتی صفحه ای بریز یا لحیمی (BPHE) محصولات جذاب – دیبا پرتال
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

در شکل توزیع دمای سیال گرم و سرد در مبدل گرمایی با جریان همسو ( مبدل tubular ) نشان داده شده است . اختلاف دمای ابتدا بزرگ است اما با افزایش x سریعاَ کاهش می یابد و به طور مجانبی به صفر نزدیک می شود. برای همین نیز مبدل های صفحه ای جوشکاری شده (WPHE) عمدتاً در صنایع بزرگ بکار گرفته می شوند. برای نصب مبدل های حرارتی صفحه ای بزرگ بهتر است شاسی در نظر گرفته شود تا بدون تحمیل وزن اضافه به لوله ها در محل خود محکم گردیده و یا به صورت مستقیم در کف موتورخانه روی زمبن نباشد. سر و ته لوله ها با قطعه ای به نام تیوب شیت نگه داشته می شود که تیوب شیت ها علاوه بر نگه داشتن لوله ها، عمل آبندی را هم انجام می دهند تا دو سیال با هم تماس فیزیکی نداشته باشند. چیدمان آن ها یک شبکه لانه زنبوری را ایجاد می کند که مسیر حرکت سیال سرد و گرم خواهد بود. ۱- مبدل گرمایی از اطراف خود عایق شده است ،و در این حالت تبادل گرما فقط بین سیالات گرم و سرد است . اما در برخی مبدل ها به دلیل وجود پره های هدایتی داخل صفحات، رعایت جهت صحیح و محل ورود و خروج، در راندمان مبدل موثر است.

مبدل حرارتی صفحه ای بریز

بافل ها در مبدل های پوسته و لوله برای افزایش ضریب انتقال گرما در سمت پوسته و برای نگه داشتن لوله ها استفاده می گردند. مبدل های حرارتی همچنین در سیستم های گرمایشی استخر، سونا و جکوزی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه سیستم مبدل حرارتی APV Paramine بر مشکلات ناشی از نشتی گاز از آمین ها در مبدل های قدیمی فایق آمده و مبدل های پلیت حرارتی صفحه ای را به محدوده های دمایی خاص می رساند. سرم پروتئین ها تغییر ماهیت می دهند یا اصطلاحا دناتور می شوند چون از هم جدا نمی شوند. مبدل صفحه ای جوشی با تکنولوژی پیشرفته از تولیدات شرکت دانفوس می باشد، با توجه به کاربری بسیار وسیع در حیطه حرارتی و برودتی مشکل صنایع مختلف را در سراسر دنیا حل کرده است. مبدل های صفحه ای جوشی را به عنوان بهترین گزینه جهت کاربری های حرارتی و برودتی معرفی می کنند. Da​ta was creat​ed by G​SA  Con tent  Genera to᠎r DE MO.

در کاربری کندانسور نیاز به عایق نمیباشد. تنوع و گستردگی مدل های مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس : گستردگی مدل ها و فرم صفحات کوناکون رسیدن به انتقال حرارت مورد نیاز و شرایط مطلوب را آسان می سازد. به طوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت های سایت دماتجهیز می باشند. شما می توانید در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، انواع مبدل های حرارتی صفحه ای و پوسته لوله ای را با بهترین قیمت، انتخاب و مورد بررسی قرار دهید. در سایت مجموعه تخصصی دماتجهیز، اطلاعات فنی ده ها مدل از انواع مبدل های حرارتی صفحه ای و پوسته لوله ای ، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی ، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. ۲- رسانش محوری در امتداد لوله ها ناچیز است . مبدلهای گرمایی با صفحات موازی ممکن است پره دار یا کنگره ای باشد و از آنها در حالت تک پاس یا چند پاس استفاده کرد. مورد استفاده قرار می گیرند، که به دلیل دارا بودن هزینه فریم نسبت به مبدل های حرارتی جوشی، حتی در سایز و ظرفیت مشابه دارای قیمت های بالاتری می باشند. در تصویری که در ادامه مشاهده می فرمائید، محل قرارگیری مبدل های حرارتی به عنوان سیستم گرمایش استخر در کنار دیگر تجهیزات استخر به طور دقیق تعیین شده است. ᠎Art icle was created by GSA C onte​nt Generator D᠎emoversi on !

مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس

را می توان تعیین کرد البته اثبات آن در اینجا بیان نمی شود . جهت انتخاب و خرید آسان مبدل حرارتی، ابتدا باید نوع و ظرفیت مورد نیاز آن را تعیین کنید. با توجه به خاصیت رسوب گذاری آب در کلیه فرآیندهای تبادل حرارت که منجر به انباشت رسوب (املاح کلسیم و منیزیم و روی) روی سطوح تبادل حرارتی انواع مبدل های حرارتی پوسته و لوله و خصوصاً مبدل های حرارتی صفحه ای می گردد و تاثیر منفی این رسوبات در کاهش شدید تبادل حرارت، لازم است جهت حفظ کارایی انواع مبدل حرارتی، در مسیر آب ورودی آنها حتما از سختی گیر یا رسوب زدا استفاده نمائیم. این مبدل ها همانند نوع پوسته و لوله قادر به تحمل دما و فشارهای بالا نیستند ولی چون سطوح انتقال دهنده حرارت در آنها زیاد است، ابعاد جمع و جورتر و کوچکتری دارند و امروزه از این نوع نیز به طور گسترده در صنعت استفاده می شود. همچنین پوشش بدنه مبدل که صفحه و لوله ها در آن قرار دارد، از جنس آلومینیوم بوده و برابر حرارت و زنگ زدگی بسیار مقاوم می باشد. محصول نهایی که به این روش تولید می شود، مبدل حرارتی صفحه ای بریز بسیار قوی و محکمی است که قابلیت انتقال حرارت با حجم بالا را دارد. This content h as be᠎en cre at ed  wi᠎th the help of GSA Conte᠎nt G᠎enerator ​DEMO.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.