مروی: آستان قدس نتیجه را پیگیری و عاملان جنایت امروز مشهد را شناسایی خواهد کرد

[ad_1]

در پی حمله به سه روحانی در حرم مطهر رضوی و شهادت یکی از این روحانیون، حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی با صدور پیامی تسلیتی اعلام کرد که تا حصول نتیجه، شناسایی هویت عاملان و با هرگونه قصور در حادثه برخورد جدی شود.» .

به گزارش ایسنا، تولیت آستان قدس رضوی در پیامی نوشت:
به نام خدا
ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم

با تاسف و تاثر هتک حرمت حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام و جان باختن سه روحانی جهادگر عرصه خدمت و شهادت یکی از این عزیزان در حضور حضرت ولی عصر (عج) این مصیبت وارده را به عموم مسلمانان بویژه زائران مجاوران و روحانیت معزز تسلیت عرض می نمایم.

دانش آموزان عزیزی که در این حادثه به شهادت رسیدند از جمله عناصر جوان، جهادگران و کارگرانی بودند که در عرصه خدمات رسانی به مردم عزیز مشهد مقدس به نام مبارک علی بن موسی الرضا (ع) اقدامات ارزنده ای انجام دادند.
این جنایت در حرم مطهر رضوی که مورد احترام همه مذاهب و مذاهب اسلامی است و در ماه مبارک رمضان که ماه ضیافت الهی است، جنایتی محکوم است و مردم شریف و متدین این خواری را نمی بخشند. و جنایت.

بی شک آستان قدس رضوی تا حصول نتیجه و شناسایی عاملان جنایت و همچنین رسیدگی جدی به هرگونه قصور در وقوع این حادثه این موضوع را پیگیری خواهد کرد.

در محکومیت این جنایت بار دیگر در حرم منور رضوی شهادت طلبه و جهادگر گرانقدر حجت الاسلام والمسلمین اصیل را در حضور شیفتگان ناحیه قدس رضوی به ویژه مردم عزیز تسلیت عرض می نمایم. خانواده شهید من می خواهم.

با درایت و هوشیاری عموم مسلمانان، نقشه های مخالفان و جنایتکاران استکبار و اندیشه های تکفیری برای ایجاد شکاف بین اجماع و وحدت مسلمانان خنثی می شود. انشاالله

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.