مدیران بی انگیزه و ضعیف جایی در دستگاه های اجرایی ابهر ندارند

[ad_1]

ایسنا/ زنجان سرپرست استان ابهر گفت: مدیران بی انگیزه و ضعیف جایی در دستگاه های اجرایی شهرستان ابهر نخواهند داشت.

احمد ذوالقدر ظهر امروز (15 فروردین) در جلسه شورای اداری شهرستان ابهر با تاکید بر اینکه ماه مبارک رمضان، ماه پر نور و مغفرت است، اظهار داشت: هرکس ارزش و اهمیت این ماه را درک کند، مطمئناً از فواید آن بهترین بهره را خواهد برد. راهی که می توانید بهره مند شوید

وی با اشاره به مواردی که باید در سال جدید مورد توجه مدیران دستگاه های اجرایی ابهر باشد، خاطرنشان کرد: روسای دستگاه های اجرایی این شهرستان باید در سال جدید هماهنگی بیشتری داشته باشند. ضمناً مجوزها و مأموریت آنها باید توسط استاندار گزارش شود و حضوری و به طور منظم در جلسات شرکت کنند.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی باید اهداف خود را در سال جدید مشخص کنند، تصریح کرد: در صورت ابلاغ طرح شهری برخی از طرح های استانی، به دستگاه های اجرایی اطلاع رسانی می شود و برای آن نیز چند طرح شهری داریم که در قالب طرح های فوق است. منطقه در نظر گرفته شده است.

این مقام مسئول در ادامه با بیان اینکه مدیران ادارات علاوه بر این برنامه ریزی ها باید برای دستگاه های اجرایی خود نیز برنامه ریزی داشته باشند، ادامه داد: این برنامه ها باید منسجم و بر اساس نیاز توسعه یابد.

وی با بیان اینکه در سه ماه گذشته برای 500 شغل در این شهرستان ایجاد شده است، تاکید کرد: با توجه به نیاز به اشتغال در بین جوانان، ایجاد اشتغال از اولویت های اصلی این منطقه است.

سرپرست استان ابهر با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی باید اقدامات خود را به مردم اطلاع دهند، گفت: همچنین تکریم ارباب رجوع باید در اولویت کار کارکنان قرار گیرد. سران دستگاه های اجرایی هم باید در جایی که احساس می کنند حق مردم تضییع می شود وارد شوند.

ذوالقدر تاکید کرد: از دستگاه های اجرایی که برای خدمت به مردم تلاش می کنند کاملا حمایت می کنیم اما از طرفی مدیران ضعیف و بی انگیزه جایی در سیستم اداری شهرستان نخواهند داشت.

سرپرست استانداری ابهر با اشاره به توانمندی های فراوان شهرستان ابهر در زمینه های مختلف، یادآور شد: کشاورزی، صنعت، دامپروری، منابع طبیعی و گردشگری از جمله توانمندی هایی است که در صورت برنامه ریزی دقیق و صحیح می توان به افزایش در توسعه و رشد. شهر را تامین کند.

وی با اشاره به سامانه شفافیت افزود: همه مدیران باید در این زمینه مشارکت داشته باشند. زیرا این یکی از تاکیدات رئیس جمهور است که می تواند از بروز حواشی زیاد جلوگیری کند و باعث شفافیت در امور برای مردم شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابهر در ادامه این نشست گفت: خوشبختانه امسال استقبال خوبی در کشور در حوزه گردشگری داشتیم که برکات آن در اقتصاد و ایجاد اشتغال نمایان خواهد شد. . طراحی شد.

داود آبیان با بیان اینکه 681 نفر در ایام نوروز در مراکز اسکان مجاز شهرستان اسکان یافتند، خاطرنشان کرد: در این ایام 10 هزار و 990 نفر نیز به ابهر سفر کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.