محل نصب رسیور، انتهای کندانسور است (2)

محل نصب رسیور، انتهای کندانسور است
شیر رسیور

به گونه ای که کارامد ترین شیر دوش در بین برند های موجود میباشد .این نوع شیر دوش ها با عملکرد بهینه درفرایند دوشش و ارسال مستقیم شیر های دوشیده شده به مخزن حمل شیر یا شیر سرد کن توسط پمپ شیر های قدرتمند و درجه ی یک ، هم سرعت دوشش را به نحو چشمگیری افزایش میدهد و هم اینکه هزینه های اولیه ی تجهیزات سالن دوشش را برای دامدار به حد اقل میرساند . به صورت کلی بین پمپ شیر و برند دستگاه شیردوش ارتباط وجود دارد و نمی توان از هر نوع پمپ شیر برای هر نوع دستگاه شیردوشی استفاده نمود. برای مثال لوله خروجی پمپ شیر دستگاه شیردوش وستفالیا با دستگاه روند شیردوش تفاوت دارد. برای مثال رابط لاستیکی که لوله شیر استیل را به رسیور متصل میکند به نام اینلت، و رابط لاستیکی که لوله خلا را به رسیور شیردوشی وصل میکند به نام سوکت شناخته می شود. شیر رسیور، شیری است که وظیفه کنترل میزان جریان سیال خروجی از رسیور را بر عهده دارد و در صورت به کار گیری از سیکل تیبرید محل قرار گیری شیر رسیور سردخانه دقیقا بعد از رسیور می باشد. توجه داشته باشید که وظیفه لول کنترل صرفا صدور فرمان تخلیه شیر است و سرعت تخلیه شیر بستگی به توان و دبی خروجی پمپ شیر نصب شده در دستگاه شیردوش دارد. This  da ta w᠎as generated by GSA Content Gen er᠎at​or Dem᠎oversion​.

از آن ها استفاده می شود.

دقت داشته باشید که پیش از خریداری شیر رسیور باید به خوبی در مورد مشخصات آن و نحوه نصبشان اطلاعات بیشتری کسب کنید. وقتی که حجم اوپراتور از کندانسور بالاتر باشد، و یا سیستم هایی موجود باشد که در آن فرایند پمپ داون امکان پیش بینی داشته باشد از رسیور کمک گرفته می شود. بسته به حجم رسیور، ظرفیت دستگاه شیردوشی و تعداد واحد دوشنده، پمپ شیر در اندازه های 0.55، 0.75 و 1.1 کیلووات تولید می گردند. زمانیکه حجم شیر در رسیور به مقدار مشخصی رسید، پمپ شیر تعبیه شده در زیر رسیور، به صورت خودکار و یا دستی شیر را به تانک اصلی (شیر سرد کن) و یا سیستم خنک کننده (پلیت کولر) منتقل می کند. شیر رسیور، شیری است که از نقش آن میتوان به کنترل میزان جریان سیال خروجی از رسیور را نام ببریم. از آن ها استفاده می شود. سردخانه ها تأسیسات و مکان هایی هستند که برای نگهداری از مواد غذایی، دارویی، گیاهی، کشاورزی و… زانوی تبدیلی و رابط تبدیلی لاستیکی نیز برای لوله هایی استفاده می شود که قرار است به نوعی به یکدیگر متصل شوند اما سایز یکسانی نداشته باشند. Da ta was cre at ed with the ᠎he​lp of GSA Content Generator  D​emoversion᠎!

یک نقش جمع آوری کننده ی مبرد تقطیر شده را بر عهده دارد.

وظیفه زانوی لاستیکی در دستگاه شیردوش، اتصال دو لوله است که با زاویه 90 درجه نسبت به یکدیگر نصب شده اند. چپقی شیردوشی بسته به سایز لوله استفاده شده در دستگاه شیردوش، در ابعاد مختلفی تولید می شود. مانند تمام قطعات دستگاه شیردوش، زانو و رابط لاستیکی نیز دارای ساعت کارکرد می باشد. در غیر این صورت ممکن است باعث تغییر طعم شیر شوند و یا به علت تخریب بافت مولکولی سطح داخلی رابط یا زانو، به درستی ضدعفونی نگردند و محلی برای تجمع باکتری های بیماری زا مانند ورم پستان شوند. اینلت یا چپقی رسیور، قطعه ای لاستیکی و ضخیم است که باعث انتقال شیر از لوله استیل به داخل رسیور می شود. با فرمان لول کنترل یا فلوسوئیچ، زمانیکه که سطح شیر به میزان تعریف شده ای برسد، با دستور کنترل فرمان، پمپ شیر روشن می شود و شیر از رسیور تخلیه می گردد. یکی از انواع قطعات برودتی که برای کنترل کردن جریان سیال خروجی کاربرد زیادی دارد شیر رسیور می باشد. شیر رسیور یک نقش جمع آوری کننده ی مبرد تقطیر شده را بر عهده دارد. برای مثال در انتهای خط آب، رابط 50 به 16 به شکل قیف لاستیکی، وظیفه انتقال آب از لوله فلزی به شیلنگ را به عهده دارد.

برای مثال رابط یو که در دستگاه شیردوش سیار استفاده می شود از نظر اندازه و وزن بسیار بزرگتر از یک زانو شیشه رکوردر است. برای مثال جهت اتصال لوله سایز 50 به لوله نمره 60 یا لوله نمره 30 به نمره 50 . با کاهش بار برودتی ، تزریق مایع به اواپراتور از طریق شیر انبساط محدود شده در نتیجه مایع مبرد اضافی در مخزن جمع میشود (سطح مایع در مخزن محصولات شیر رسیور کستل بالا می رود). زیرا اعتقاد دارند به علت آن که سیال موجود در این مخزن گاز-مایع است، فرایند زیر سردسازی صورت نمیپذیرد. الان که با رسیور و فعالیت آن آشنا شدید، به معرفی شیر رسیور سردخانه می پردازیم. این امر بر اثر مواردی مانند گرفتار شدن گاز در قسمت بالای رسیور، افت فشار زیاد در خط مایع از کندانسور به این دستگاه و یا طراحی نادرست مسیر خط مایع (قبل از رسیور) اتفاق میافتد. نوع افقي آنها مانند رسيورهاي خطي هستند و لوله هواگير است و با مايع گير و زير آن مونتاژ مي شود ولي عمودي آن بدون مايع گيري مورد استفاده قرار مي گيرد. چک والو پمپ شیر؛ بر خلاف مدرن بودن دستگاه شیر دوشی کارکرد با آن بسیار ساده است.پولساتوها خلا را به محفظه ضربان منتقل می کنند که سبب باز شدن لاینرها می شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.