محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی نوروز 1401 در خراسان رضوی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی فرمانده انتظامی خراسان رضوی از محدودیت تردد و ممنوعیت نوروز 1401 خبر داد.

سرهنگ حسین میشمست اظهار داشت: پلیس راه راهور ناجا در اجرای ابلاغیه مورخ 24 اسفندماه سال جاری با توجه به افزایش حجم سفر در تعطیلات نوروز 1401 و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در تردد و ارتقا ضریب ایمنی محدودیت ها و ممنوعیت ها. و بازبینی از روز چهارشنبه 25 اسفند 1392 تا پایان روز یکشنبه 14 فروردین 1390 صورت می گیرد.

وی با اشاره به محورهای بزرگراهی و بزرگراهی مشهد – قوچان، مشهد – سبزوار، مشهد – تربت – و حیدریه و بالعکس، گفت: تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذکر شده در این محورها ممنوع است. تردد در روزهای 28 و 29 اسفند ماه سال جاری از ساعت 7 الی 22 و در روزهای 1، 4، 8، 13 و 14 فروردین 1401 از ساعت 7 الی 22 ممنوع است.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی افزود: همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثنای حاملان سوخت، بهداشت، کالاهای اساسی و یا مجوز از 13 فروردین ماه ممنوع است. 1401 در هر کشور حومه شهر.”

میشمست تصریح کرد: تردد انواع موتورسیکلت در طرح نوروزی در تمامی محورها و محورهای استان و سایر محورهای نیازمند ممنوع است.

وی با توجه به ممنوعیت تردد و محدودیت هایی که برای انواع تریلر و کامیون در تمامی مسیرهای برون شهری اعمال شده است، ادامه داد: عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکر حمل سوخت و مواد فاسد شدنی، بهداشتی، ضدعفونی و مجوزهای کالاهای اساسی یا پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از این امر مستثنی است و ممنوعیت تردد این خودروها تنها در جاده هایی اعمال می شود که قوانین یک طرفه تردد در آنها اعمال می شود یا در تمام سال ممنوع است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی خاطرنشان کرد: حمل و نقل محموله های ترافیکی که قبلاً مجوز تردد در کلیه محورهای اصلی برون شهری را کسب کرده اند از ساعت 7 صبح 25 اسفند ماه سال جاری تا ساعت 7 صبح روز 5 فروردین 1301 از ساعت 7 صبح لغایت 7 آوریل ساعت 7 صبح روز 29 فروردین 1401 و همچنین از ساعت 7 صبح روز جمعه 12 فروردین 1401 ممنوع خواهد بود.

میشمست با بیان اینکه صدور مجوز ترانزیت ترانزیت وسایل نقلیه باری از 25 اسفند ماه سال جاری لغایت 14 فروردین 1401 ممنوع است، گفت: برای روزهای 14، 16، 9 و 10 فروردین ماه فقط برای ترانزیت بار. با نیازهای ملی به تشخیص مقامات صادرکننده مجوز پرواز صادر می شود.

وی بیان کرد: ورود و تردد کلیه خودروهای ترانزیت سوخت از ساعت 7:00 روز 25 اسفند لغایت 7:00 روز 4 فروردین، از ساعت 7:00 7:00 تا 7:00 روز 9 فروردین و همچنین از ساعت 7:00 روز 11 فروردین. :00 صبح تا ساعت 7 صبح روز 14 فروردین ممنوع می باشد. همچنین خودروهای مذکور در طرح نوروزی فقط در طول روز مجاز به تردد بوده و موظف به توقف شبانه در نقاط امن خواهند بود.

میشمست تصریح کرد: در صورت نیاز به اعمال محدودیت های پیش بینی نشده در محورهای تحت پوشش استان، به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور خودروها، پلیس راه استان با هماهنگی پلیس راه ناجا به صورت عرضی و منطقه ای با فرصت کافی اطلاعات تصمیم گیری مناسب ضمناً به اطلاع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و پلیس راهور سازمان حمل و نقل جاده ای پلیس راهور ناجا می رسد.

به گزارش روابط عمومی راه خراسان رضوی، ادامه داد: در صورت عادی بودن وضعیت تردد در محورهایی که محدودیت و ممنوعیت تردد در آنها پیش بینی شده است، می توان نسبت به عدم اجرای محدودیت در تاریخ های پیش بینی شده اقدام و گزارش داد. هماهنگی پلیس راهور ناجا

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.