مبدل صفحه ای جوشی دانفوس

مبدل صفحه ای جوشی دانفوس
مبدل حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای بریز, انواع پلیت بریز, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس, مبدل جوشی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس, قیمت مبدل حرارتی دانفوس, خرید مبدل حرارتی دانفوس, مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس

با جوشکاری مبدل حرارتی در پاریس، جهت به وجود آوردن آن چه از نظر تجاری به نام صفحات جفت خوانده میشد، مبحث جوش نیمه مبدل حرارتی از طریق ساخت و ترکیب آنها در یک بسته متشکل از صفحات و قالب های به هم فشرده با گسکت ها یا واشرهایی در کانالهای صفحه جهت تبادل جریان سیال مطرح گردید. این نوع مبدل ها تشابه زیادی به مبدل های واشری داشته و تنها تفاوت آن جوش شدن دو پلیت کنار هم به صورت جفت میباشد. با برعکس قراردادن واشرها در صفحات کنار هم، جریان می تواند وارد یک صفحه شود اما در صفحه بعدی آن با مانع مواجه شده و از آن صفحه عبور می کند و وارد صفحه ی بعدی می شود. در حین عبور جریان ها از کنار یکدیگر، گرما از جریان گرم و از طریق صفحه حایل به جریان سرد منتقل می شود. افزایش دمای آب باعث تشکیل رسوب بیشتر در سیستم شده و بهتبع آن با افزایش رسوب نیز باعث افزایش دمای آب میشود؛ برای حل این مشکل در سیستم گرمایش فوری از مبدل حرارتی صفحه ای استفاده شده است. مزایای بی شمار این مبدلها باعث گردیده که در صنایع مختلف نظیر صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، صنایع شیمیایی، صنایع نفت و گاز یا پتروشیمی، ساختمانها، بیمارستانها و غیره از این نوع استفاده گردد.

3 برابر زمان تعمیر مبدل گسکتی بوده است.

مقرون به صرفه بودن و ساخت و طراحی ساده آن در زمان کم از مهم ترین ویژگی های آنها می باشد و در گروه مبدل های پالس یک قرار میگیرند. در اکثر سیستم های ساده این “اختلاف دما میانگین”(LMTD). نتایج بررسی نشان میدهد که مدل جوشی و گسکتی استفاده شده در پالایشگاه دوم و سوم طی سه سال گذشته به طور متوسط 0.67 بار و مدل گسکتی جایگزین شده با مدل اصلی (تقریبا تمام صفحات تعویض شده اند) پالایشگاه پنجم 3 بار درسال جهت تعمیر به کارگاه مرکزی مجتمع منتقل شده و مورد تعمیر قرار گرفته اند با این تفاوت که زمان تعمیر مبدل جوشی 3 برابر زمان تعمیر مبدل گسکتی بوده است. در حالی که مبدل حرارتی جریان شمار دارای مزایای قابل توجه تری در مقایسه با طراحی جریان موازی است. این مبدل حرارتی از تعدادی صفحات استنلس استیل شیاردار ساخته می شود؛ این صفحات در داخل فریم توسط واشر به یکدیگر متصل می گردند.

قیمت مبدل حرارتی دانفوس

ما در مجموعه بزرگ مشهد بخار با بیش از 50 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از مبدل حرارتی صفحه ای را در مجموعه مشهد بخار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد. مزیت بزرگ چیدمان تک گذر این است که ورودی و خروجی سیال را می توان در صفحه ثابت نصب کرد که باعث می شود تجهیزات برای نگهداری و تمیز کردن آسان و بدون ایجاد اختلال در لوله کشی باز شوند. با این حال، PHE مزایای عمده خود در انعطاف پذیری و سهولت تمیز کردن را از دست می دهد و تجهیزات گران تر می شوند. از این مبدلها برای گرم کردن سیال سرد یا سرد کردن سیال گرم به کار میرود. برخی از محیطهای کشت مورد نیاز به صورت آماده در بازار به فروش میرسد.

شرکت دانفوس دانمارک یکی از قدیمی ترین و بزرگترین تولید کنندگان مبدل های حرارتی صفحه ای در جهان می باشد. پایپینگ به آن دسته از اقلامی گفته می شود که تنها وظیفه انتقال سیالات را بر عهده دارند و سیالات را از مبدا گرفته و با رساندن به بخش های مختلف و تنظیم برخی از پارامترها مانند فشار و دما وظیفه خود را انجام می دهند . یک مبدل حرارتی صفحه واشر دارای یک منطقه گرمایی از صفحه های راه راه است. بنابراین می توان نتیجه گرفت که مبدل های استفاده شده در هر پالایشگاه بر اساس طراحی اولیه بهترین انتخاب بوده و جایگزین نمودن مبدل ها به جای یکدیگر نه از نظر هزینهکرد و نه از نظر سوددهی فرایندی مقرون به صرفه نمی باشد اگر چه هزینه تامین اولیه مبدل های جوشی بسار بالاتر از مبدل های گسکتی است. نازل ها در یک یا هر دو قاب دو طرف مبدل قرار می گیرند. • سیالاتی که وارد هدرها میشوند ممکن است به وسیله تیوب پلیتهایی (tube plates) ثابت شده باشد که با روشهای مختلفی محتوای آن را از پوسته جدا میکنند که این روشها شامل جوشکاری به پوسته و یا اتصال با امکان لغزش نسبت به پوسته در اثر انبساط گرمایی میشوند. ​Content h᠎as  be en creat​ed ​by G​SA C onte​nt Gen erat᠎or  Dem ov ersi on᠎!

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.