لیبل برچسب، لیبل پشت چسبدار، کاغذی, پی وی سی, متال و غیره

چاپ فلکسو سپس شابلون را با فشار آب می شوییم تا سوراخ های آن در قسمت های دارای طرح باز شوند و سایر قسمت ها مسدود باقی بمانند. ۲. سازگاری مناسب این شیوه با مرکب های پایه آب استفاده ازاین مرکب به معنای کاهش مقادیـرعمده انتشار(V O C) یا ذرات ارگانیک فرار است که در مقایسه با فرایند های چاپ گراور و رول هیت است. 3. بسته به نوع برچسب أموال، زمانی که کنده شود، ردی از خود به جای میگذارد. در چاپ سیلک اگر فرآیند ترکیب رنگ و تثبیت آن به درستی انجام شود، رنگ بعد از چاپ دچار ریزش نشده و ثبات نسبتا مناسبی بر روی قطعه خواهد داشت. علاوه بر آن استفاده از روش های تثبیت چاپ و رنگ بر روی قطعه نیز تاثیر بسیار زیادی در ماندگاری تبلیغ و چاپ شما خواهد داشت. به این مفهوم که می توان از یک دستگاه دو رنگ به عنوان چاپ چهار رنگ نیز بهره برداری نمود و تنها کافیست رول چاپ شده را مجدداً به قسمت ورودی دستگاه چاپ وارد نمود و سمت دیگر آنرا که از طریق نرم افزار کنترل می شود، چاپ و رول نمود.

چاپ فلکسو چیست؟

برای دریافت قیمت تنها کافیست با ما تماس حاصل فرمایید و تصویر مورد نظر را برای ما ارسال نمایید تا قیمت دقیق را در سریع ترین زمان ممکن به شما ارجاع دهیم. چاپ تکتا همواره سیاست کلی خود را بر این داشته تا در زمینه طراحی و چاپ لیبل و سایر خدمات چاپی شما نهایت دقت و همکاری را با شما عزیزان داشته باشد که همواره با آسودگی خیال خدمات آنلاین چاپی خود را در اختیار ما قرار دهید. روش فلکسو از روشهای چاپی است که همواره گسترش و پیشرفت بسیار سریعی را بر خود دیدهاند. روشهای آنالوگ یا دیجیتال، هر دو میتوانند برای ساخت این کلیشهها به کار گرفته شوند. مرکبهای خشک شونده با اشعه الکترونی یا EB Curing Inks در چاپ فیلمهای پلاستیکی یا بستهبندیهای انعطافپذیر، مزایای بیشتری نسبت به مرکبهای پایه حلالی دارند. دانش و تجربیات فعلی در استفاده از انواع مرکبهای EB بر اساس سالها کار در عرصه فلکسو UV و فلکسو پایه آبی و حلالی توسط این شرکت است.

را نیز می توان کنترل کرد.

لیبل خام در بعضی موارد چاپ فلکسو با مرکبهای EB به عنوان جایگزینی مناسب به جای چاپ گراور و افست در نظر گرفته میشود. همچنین چاپ فلکسو به دلیل کم هزینه بودن جوهر و لوازم جانبی دستگاه چاپ، مقرون به صرفه نیز هست. را نیز می توان کنترل کرد. چاپ افست در تیراِژ پایین قابل سفارش بوده و نمونه های این نوع چاپ را می توان روی نایلکس های فروشگاهی مشاهده کرد. ۳. چاپ افست: چاپ افست به دلیل عدم ایجاد برجستگی یا فرورفتگی روی سطح، چاپ همسطح نیز نامیده می شود. رنگ سفید به صورت شیت ، چاپ لیبل افست و فلکسو می باشد . این مجموعه مفتخر به ارائه خدمات دوخت و چاپ انواع نایلون و نایلکس با بهترین کیفیت و با هزینه ای مناسب با بکارگیری ماشین آلات پیشرفته روز دنیا می باشد. چاپ هلیو روی سطوح نایلونی و انواع سلفون ترس با تیراژ بسیار بالا کاربرد دارد. بنابراین نام آنیلوکس بر روی نورد آنیلوکسی به معنای استفاده از مواد آنیلینی نیست چون این مواد سالهاست که در روش چاپ فلکسو کاربرد ندارند. اولین برچسبها برای برچسب زدن جعبههای میوهای که در سراسر ایالتها سفر میکنند و اطلاعات مربوط به پکهای میوهای را دارند، استفاده میشدهاست.

تولید کننده لیبل و چاپ برچسب لیبل چاپ لیبل رول برچسب کاغذی خام و چاپی, لیبل کاغذی (Paper Label), لیبل پی وی سی (White Pet, PE , PP, PVC)برچسب پی وی سی لیبل صدفی, لیبل متال (Silver Pet Matte Label)لیبل پشت متال , لیبل بک متال, برچسب پشت متال (Back Metal Label), لیبل اموال,برچسب خرد شونده,برچسب اموال,لیبل گچی (Asset / Security Label), لیبل وید,برچسب گارانتی (Void Label),برچسب لیبل حرارتی ترمال (Thermal Label), لیبل ترانسپارنت, برچسب شیشه ای / شفاف (Transparent Label), برچسب لیبل طلا و جواهر (Jewelry Label), لیبل پارچه ای ,تایوک (Tyvek, Textile, Fabric), لیبل پشت چسب دار خام و چاپ شده با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن. لیبل های پی وی سی یا صدفی به لیبل های مقاوم سفید رنگ با نام های PP,PE,PET,PVC مشهور است. محل چاپ بارکد این برچسب از جنس پی وی سی بوده و بند آن از جنس شفاف و بدون چسب می باشد. برچسب های هشدار دهنده در اسناد محرمانه و برچسب های نام در دارایی های شرکت و مواد کسب و کار خود قرار دهید. پس نباید نگران هزینه های ساخت کلیشه باشید. در دوخت صنعتی، دستگاه دوخت لبه نایلون ها را یکی پس از دیگری تحت فشار و حرارت پرس کرده و فرایند بسته بندی را تکمیل می کند.

رول چاپ فلکسو

پس از چاپ طرح و اطلاعات مورد نظر باید وارد فاز دوم فرایند بسته بندی، یعنی مرحله دوخت شد. جهت چاپ دو رنگ یک بار نایلون را داخل دستگاه قرار می دهند تا تنها یک رنگ بر روی آن چاپ شود و بعد از چاپ اول دوباره نایلون را داخل دستگاه قرار می دهند تا رنگ دوم بر روی آن چاپ شود. هزینه دقیق آن بعد از بررسی طرح شما و رنگ های مورد نظر شما جهت استفاده برآۀورد می شد. ماشین چاپ سیلندر مرکزی از دقت بالایی برخوردار است، بعد از آن ایستاده و در آخر فلکسو خطی. در مرحله آخر نایلون را زیر شابلون آماده قرار داده و مرکب غلیظ را با کمک اسکوئیجی یا کاردک لاستیکی چاپ سیلک بر روی سطح شابلون پخش می کنیم. و برخی از تولید کنندگان مواد غذایی هنوز هم حاضر به در نظر گرفتن نام چاپ آنیلین بر روی بسته بندی محصولاتشان نبودند. چاپ لیبل یووی UV به صورت فول رنگی انجام می شود و در سایز ها و ابعاد مختلف و متنوع قابل عرضه می باشد. لازم به ذکر است که چاپ سیلک هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی قابلیت انجام را دارد.

 

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.