لقب سربازی امام زمان (عج) مایه مباهات دانش آموزان است

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: یکی از عناوین تعقیب و از افتخارات طلاب این است که به عنوان سرباز امام زمان (عج) شناخته می شوند.

به گزارش ایسنا، آیت الله مصطفی مهامی در دیدار با مدیر و معاونین مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان، با تبریک فرا رسیدن سال نو و حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تقویت ارتباطات است. با خدا دلها را پاک و معنویت به دست آورید.

امام جمعه زاهدان افزود: همه مردم نیازمند کسب این معنویت هستند اما علما و روحانیون بیش از دیگران نیازمند ارتباط با خدا و کسب معنویت هستند و این معنویت را به سایر اقشار مردم منتقل می کنند.

آیت الله مهامی بیان کرد: یکی از عناوین تعقیب و از افتخارات طلاب این است که به سربازان امام زمان (عج) شهرت دارند.

وی ادامه داد: سرباز وظیفه نظامی دارد و محل خدمت و جبهه او را مشخص نمی کند و چنین اقدامی در نظام خداوند محفوظ است.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه هر سربازی یک فرمانده دارد و باید فرماندهی امور نظامی را به درستی توضیح دهد و او را به خدمت بگیرد، تصریح کرد: هر سربازی یک فرمانده دارد.

امام جمعه زاهدان گفت: ما سرباز امام زمان (عج) هستیم و اگر به درستی خدمت کنیم، امرش به خوبی انجام می شود و باید به فرماندهی که سرباز او هستیم، معدن کرامت، رحمت الهی و واسطه ی لطف و امکان خداوند برای سربازان ما کاری ندارند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.