لزوم استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان برای تنظیم بازار

[ad_1]

ایسنا/ قزوین استاندار قزوین گفت: موضوع مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری در بیان راهبرد سال باید با سرعت و دقت بیشتری پیگیری شود و می توان از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در امور مربوط به کرسی تنظیم بازار استفاده کرد. و ستاد ایمنی مواد غذایی».

محمدمهدی علایی در کارگروه مشترک تنظیم بازار و پایگاه امنیت غذایی استان قزوین با اشاره به ضرورت عرضه کالا در ماه مبارک رمضان، گفت: راه اندازی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در ماه مبارک رمضان می تواند کمک شایانی کند. تنظیم بازار که باید مرکز استان باشد و اقلام با قیمت مناسب در سراسر استان توزیع شود.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه و در سایر زمینه ها باید مردم را با فروشگاه های اینترنتی معرفی کرد، گفت: باید از ظرفیت فروشگاه های اینترنتی برای تنظیم بازار استفاده شود تا مردم بتوانند محصولات مورد نیاز خود را با سهولت بیشتری دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین، استاندار قزوین افزود: باید به تامین برنج و سایر کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان توجه بیشتری شود تا مردم در تامین این کالاها دچار مشکل نشوند.

وی تصریح کرد: موضوعی که مقام معظم رهبری با بیان راهبرد سال مطرح کردند باید با سرعت و دقت بیشتری پیگیری شود و در امور مربوط به مقر تنظیم بازار و کرسی ایمنی مواد غذایی ظرفیت شرکت های دانش بنیان باشد. میتواند مورد استفاده قرار گیرد.”

علایی گفت: خوشبختانه در ایام نوروز در بسیاری از مسائل فضای آرامی حاکم بود و پیش بینی می شود در ماه رمضان نیز همین روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.