قیمت دستگاه برش فلزات (5)

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر

با توجه متریالی که خواهان برش آن با استفاده از دستگاه لیزر غیر فلزات خود هستید، انتخاب شما در خرید بهترین دستگاه لیزر غیر فلز نیز متفاوت خواهد بود. همچنین در هنگام خرید این دستگاهها توجه به کیفیت قطعات جانبی دستگاه مورد نظر نیز ضرورت دارد. متاسفانه بازار تقلب به این صنعت هم نفوذ کرده و قطعات اصلی و تقلبی در بازار وجود دارد و گاهی حتی حرفه ای ها هم در تشخیص آن اشتباه می کنند. متاسفانه برخی قطعات تقلبی و بی نام و نشان را با مارک زنی و برچسب بر روی آن با نام شرکت های معروف می فروشند و مبلغ بالایی از خریدار طلب می کنند و گاهی بلعکس قطعات تقلبی را با برند های مشهور ولی با قیمت پایین عرضه می کنند و این تصور در خریدار به وجود می آید که فرض شرکتی که قطعه اصل را می فروشد در حال گران فروشی است. دومین نکته ، خدمات پس از فروش دستگاه ها است .شرکتی که به خدمات پس از فروش خود متعهد است و تضمین می کند که خدمات سریع و گارانتی بی بهانه ای ارائه نماید قطعا بخشی از مبلغ فروش را به عنوان گارانتی آن در نظر میگیرد ولی شرکت هایی که در عمل تعهدی به گارانتی ندارند و صرفا در کلام و بر روی کاغذ به صورت غیر واقعی دستگاهی را ضمانت می کنند می توانند دستگاه را با قیمت ارزانتر بفروشند ولی در هنگام گارانتی به هر بهانه ای پاسخگو نیستند و طفره می روند . Th᠎is post has been gener ated  by GSA C on​tent Ge᠎ne᠎rato᠎r ᠎DEMO.

این ولتاژ بالغ بر 25000 ولت است.

سوالی که در ذهن بسیاری از مشتریان وجود دارد آن است که چرا قیمت دستگاه های برش لیزری با برند های مختلف ولی با مشخصات یکسان با هم متفاوت است؟ دستگاه لیزر حدودا 7 تا 8 آمپر برق مصرف میکنند که برق تک فاز شهری برای آن کافی است. وظیفه تامین برق ولتاژ بالای تیوب لیزر را بر عهده دارد. این دستگاه ها همچنین با ولتاژ لیزر بالاتر در دسترس هستند، بنابراین می توان سریع و دقیق برش دهند. این ولتاژ بالغ بر 25000 ولت است. در هنگام خرید دستگاه برش فلزات توجه به این نکته بسیار مهم و اساسی است. دستگاه لیزر در این سال های اخیر توانسته با استفاده از تکنولوژی cnc محور خود و با بهره گیری از لیزر co2 دست به اقدامات مهم و ارزشمندی در زمینه های ساخت و تولید زند و کمک شایانی را به تولید کنندگان در بالا بردن و افزایش کیفیت برش انواع محصولات زند به طوری که ساخت یک سازه که حدود 1 الی 3 روز به صورت سنتی زمان میبرد را به زمان حدودی یک ساعت تقلیل نماید که این به خودی خود در مهم ترین موارد لیزر در صنعت است و باید به این موضوع توجه ویژه ای شود.

به منظور افزایش انطباق مدل مجاری با واقعی ما مدل را با توجه به وابستگی زمانی از شدت پرتو لیزر که در ضریب شکست مواد Kerr ظاهر میشود نتایج مدل با فرض پالس لیزری شکل گاوسی با مدت زمان نانو ثانیه انجام میشود. دستگاه های لیزر موجود در پویان فلز هر دو فرآیند را انجام می دهند. در دستگاه های برش لیزر فلزات ، این فاصله توسط دستگاه به صورت اتوماتیک تنظیم می گردد. سهولت در بهکارگیری، کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبههای اضافی در قسمتهای برش خورده) محصول نهایی از مزایای استفاده از برش لیزری به جای برشهای مکانیکی و سنتی است. یکی از کاربرد های رایج آن، برش و حکاکی ورق های فلزی و غیر فلزی است. این بدان معناست که میتواند از متریالهای سبک مانند پارچه گرفته تا متریال های فلزی و جواهرات سخت مانند الماس را برش دهد. به منظور غلبه بر این پدیده ، سنسور خازنی با حساسیت بالا را بر روی هد دستگاه برش قرار میگیرد تا در زمان عملیات برش بازخورد اطلاعات فاصله بین نازل و پنل به سیستم CNC را متوجه شوید. دستگا ههای حکاکی فایبر محدودیتی در حکاکی ندارند و هر نوع نوشته ، آرم یا لوگویی را بر روی هر سطحی چه مدور و چه مسطح می توانند حک کنند.

آیا دستگاه های لیزر می توانند حکاکی و برش را همزمان انجام دهند؟ تقریبا اکثر دستگاه های لیزر CO2 مسطح می توانند حکاکی و برش را همزمان انجام دهند، بنابراین حکاکی به وسیله لیزر و لیزر کات (برش لیزر) یکسان هستند. این سری از ماشینها با توان های 120-100-80 وات عرضه می شود. دستگاه برش لیزر تابش TABESH نیز یک برند انحصاری ساخت ایران است که توسط شرکت تابش لیزر در ایران عرضه می گردد . برند هایی که در ایران نمایندگی انحصاری دارند و هیچ شرکت و یا فردی این امکان را ندارد آن برند را به غیر از خود شرکت تولید کننده یا نماینده انحصاری آن در بازار عرضه نماید. بهترین روش ، اخذ شماره تماس چند نفر از خریداران آن دستگاه از شرکت مربوطه و تحقیق در مورد خدمات بعد از فروش از خود مشتریان سابق آن شرکت است. قیمت این دستگاه متنوع است این یک موضوع کاملاً طبیعی در بازار و در جریان خرید و فروش دستگاه برش لیزر خانگی است که قیمت آنها در شرکت ها و در شرایط مختلف با یکدیگر متفاوت است. گاهی اوقات بسیاری از مردم از تفاوت بین لیزر کات (برش لیزری) و حکاکی به وسیله لیزر می پرسند؛ اینکه تفاوت آن ها در چیست.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.