قیمت دستگاه برش فلزات (4)

قیمت دستگاه برش فلزات
برش لیزر مس, دستگاه برش لیزر مس

در این صنعت برای اتصالات مانیفولد، جسم ایرودینامیکی، پوسته، آنتن و اتصالات برق الکترونیکی از دستگاه برش لیزری CNC استفاده می شود. در “برش لیزر” برخلاف cnc، نمیتوان برای میزان عمق حک و سطحبرداری عدد تعیین کرد؛ به عبارتی در حک لیزری فقط میتوان قدرت و سرعت را تغییر داد ولی در cnc میتوان بعنوان مثال 1 سانتیمتر سطحبرداری کرد. استفاده میشود. در این روش پارامترهای لازم و ابعاد مورد نظر از طریق سیستم رایانه به دستگاه داده شده و دستگاه لیزر با سرعت و دقت و قدرت زیاد شروع به برش دادن و ساخت طرح مورد نظر مینماید که در این حین بخش اضافی ماده مورد نظر تبدیل به آب، بخار و سوخته میشود. در تولید لوازم تزیینی، قطعات، تجهیزات پزشکی و موارد بسیاری از حکاکی استفاده می شود. لیزرهای فایبر دارای طول موج انتشار در حدود 1.07 میکرومتر بوده ولی لیزر CO2 دارای طول موج 10.6 میکرومتر است.علاوه بر این که نور لیزر با طول موج 1.07 میکرومتر کمتر بازتاب می یابد بلکه راحت تر نیز جذب می شود، با این حال طول موج کوتاه تر را می توان در نقطه ای متمرکز کرد که قطر آن در حدود 10/1 قطر پرتوی CO2 است.این عمل باعث تمرکز بیشتر توان در نقطه برش می شود که نفوذ نور لیزر در فلز را راحت تر می کند. This  po​st h as be en gen​erated  by G SA Con᠎tent Gen᠎erator D emoversion!

به میزان بسیاری استفاده می شود.

که همگی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش توسط شرکت نوین تاک لیزر هستند. برنج از جمله فلزاتی است که نسبت به سایر فلزات دارای انعطاف پذیری بالاتری است و برای اینکه بتوان برش هایی را بر روی ورق برنج انجام داد بهتر است از دستگاه برش لیزر استفاده شود. به میزان بسیاری استفاده می شود. با توجه به کمترین میزان کرف (Kerf) هنگام برش مس، امکان برش المان های ریز و با ظرافت بالا برای شما وجود دارد. برای برش یا سوراخ کردن فلز مس، نقطه تمرکز پرتوی لیزر را تا حد امکان نزدیک به سطح رویی فلز قرار دهید. روی فلز مس استفاده می شود. در حال حاضر از ورقه های فولادی به عنوان یکی از گزینه های پرکاربرد در صنایع مختلف استفاده می شود؛ همین موضوع موجوب شد تا افراد بسیاری به دنبال مناسب ترین روش جهت برش دقیق این فلز ارزشمند باشند. با ظهور تکنولوژی لیزر و امکان استفاده از آن جهت برش انواع فلزات انقلابی در این صنعت شکل گرفته است.

برش لیزر مس

تنظیم روند خودکار برش، باعث می شود لیزر را به راحتی بتوان برای ضخامت های مختلف فلزات بدون صرف انرژی زیاد تنظیم کرد. ●این دستگاه آلودگی صوتی ایجاد نخواهد کرد. یکی از مزایای برش لیزری مس عدم ایجاد ضایعات حاصل از برش اشتباه می باشد. با پیشرفت مداوم تکنولوژی در صورت عدم همراهی با آن امکان رسیدن به موفقیت بسیار کمرنگ خواهد شد. لیزر برش فولاد یکی از روش های جدید جهت برش فلزات سخت مانند فولاد بوده که به کمک آن می توان به سادگی انواع ورق های فولادی را برش داده و از آن ها در صنایع مختلف استفاده کرد. در تولید محافظ امواج رادیویی و عایق الکترونیکی می توان از دستگاه برش لیزی استفاده کرد. بهطورکلی میتوان تیوب دستگاه لیزر را در دو دسته بندی اصلی تیوب های شیشه ای (DC) و تیوب های فلزی قرار داد. درحال حاضر گروه صنعتی رادوکس در خاورمیانه به عنوان قطب اصلی در این صنعت شناخته میشوند. در برش های سنتی همواره خطای انسانی یکی از مشکلات عمده در برش به حساب می آمد و ضایعات زیادی نیز با برش اشتباه بوجود می آمد که در روش برش مس با لیزر دیگر چنین مشکلاتی رخ نخواهد داد و مس با دقت هر چه تمام برش میخورد.

دستگاه برش لیزر مس

سرعت برش: بستگی زیادی به قابلیت های دستگاه و قدرت پرتو لیزر دارد. از طرفی استفاده از دستگاه لیزر برش مس، سرعت کار و کیفیت قطعات کار را برای سازندگان صنعتی بسیار راحت کرده است؛ در واقع برش لیزر مس به این شکل انجام میشود که قسمتهای اضافی ورق سوزانده شده، ذوب یا تبخیر خواهد شد. در روش لیزر برش مس، یک سورس به عنوان منبع نور را به سمت سطح متریال تابانده و کار برش را انجام میدهد؛ به این نکته توجه داشته باشید که توان دستگاه بر اساس جنس و ضخامت قطعه تعیین می شود. با توجه به برشکاری آلومینیوم به وسیله گاز نیتروژن دمای لبه های برش بسیار پایین تر از حالت برش با دستگاه برش پلاسما است؛ بنابراین این مورد موجب جلوگیری از وارد شدن تنش حرارتی به لبه های سطح برش لیزر آلومینیومی می گردد. یکی دیگر از مزیت های دستگاه برش لیزر لوله آهن، برش یکنواخت و مداوم است که نسبت به روشهای سنتی و مکانیکی برش بسیار تمیز و با دقتی را ارائه می دهد؛ در این حالت به علت درگیر شدن بخش کمی از آهن در برش که در برابر گرما قرار گرفته، احتمال تاب برداشتن آهن بسیار کم است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.