فوتبال خوزستان برای عده ای دلالی و کاسبی شده است!

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان یک مربی فوتبال معتقد است فوتبال پایه خوزستان به دلالی تبدیل شده و فوتبال استان در دست عده معدودی است که هدفشان دلالی و درآمدزایی است.

کریم شریفی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت فوتبال خوزستان اظهار کرد: فوتبال خوزستان سه نماینده در لیگ برتر دارد. صبح بخیر فوتبال خوزستان.

وی گفت: همچنین فولاد که فصل را با ویسی شروع کرده بود پس از کسب نتایج نه چندان خوب دوباره با جواد نکونام ادامه داد که با اضافه شدن چند بازیکن روند خوبی را طی کرد و فکر می کنم اکنون کسب سهمیه شده است. ” آنها برای سومین سال متوالی می جنگند. فکر می کنم اگر نکونام و گرشاسبی حمایت شوند، فولاد می تواند دوباره به سهمیه خود برسد.

بقای نفت مسجدسلیمان در لیگ نیاز به معجزه دارد

این مربی فوتبال افزود: اما نفت مسجد سلیمان پس از تغییرات مکرر در سرمربی تیم برای چند روز به رضا مهاجری سپرده شد. به نظر من نفت در ابتدای فصل خوب بسته نشد و سایر مشکلات مالی باعث شد که تیم نتایج خوبی کسب نکند. فکری اگر با این تیم نتایج خوبی نگرفت به خاطر این بود که این مربی تیم را نبست و حالا آقای. او می تواند در لیگ بماند و فکر کند مینت کاندیدای سقوط است مگر اینکه معجزه ای اتفاق بیفتد.

فوتبال پایه خوزستان از دست رفته است

وی درباره وضعیت فوتبال خوزستان در رده پایه نیز گفت: در همه رده های پایه عملکرد شورای فوتبال خوزستان خوب بوده است اما اینکه شورای فوتبال کمیته فنی ندارد به نظر من به نظر من. فوتبال پایه استان را بی جا کرده است.» فوتبال خوزستان نیاز به کمیته فنی قوی دارد و هدف فقط برگزاری مسابقات نباشد و هدف فوتبال پایه خوزستان باید سازندگی باشد.

فوتبال خوزستان دلال شده است

شریفی گفت: در حال حاضر ساخت و ساز در فوتبال خوزستان از بین رفته و در فوتبال این استان فقط استعدادیابی است و استعداد یابی نداریم. فوتبال پایه خوزستان دلالی شده است. در فوتبال استان متاسفانه از مربیان ناآگاه و بی صلاحیت استفاده می کنند.

تیم های ناشناس بدترین ضربه را به فوتبال خوزستان زدند

وی افزود: فوتبال خوزستان چیزی از فوتبال برزیل کم ندارد و این استان معدن بازیکن است، اما متأسفانه می بینیم که در این استان هرکس بخواهد مدرسه فوتبال و تیم های بدون شناسنامه و شناسنامه تاسیس کند، بدترین ضربه را خورده است. به فوتبال خوزستان.» اند. متأسفانه مربیان سازنده و صاحبان اصلی این فوتبال جایی در فوتبال خوزستان ندارند و به نظر من فوتبال خوزستان از مسیر آنها خارج شده است و به زودی چیزی به نام خوزستانی در سایر تیم ها نخواهیم داشت و به زودی حتی در تیم های خوزستانی خواهیم داشت. با کمبود بازیکن خوزستانی مواجه خواهیم بود

فوتبال خوزستان دست عده ای برای دلالی است

این مربی تصریح کرد: فوتبال خوزستان دست عده معدودی است که هدفشان دلالی و درآمدزایی است. فوتبال خوزستان تبدیل به محل کسب عده ای شده است و متاسفانه اداره کل ورزش و جوانان خوزستان هیچ نظارتی بر این موضوع ندارد و به نظر من برای این افراد ارزش قائل هستند و بنابراین به جای بازیکنان فرم با بازیکن سوز مواجه می شویم. می بینیم که نماینده ای در انتخاب نداریم.

مربیان سازنده پشتیبانی نمی شوند

وی گفت: 30 سال است که در فوتبال خوزستان کار می کنم و بازیکنانی مانند اهل شاخا، جهان کهن، عادلی، جواد کردونی، عبدالله ناصری و صدها بازیکن دیگر را به فوتبال معرفی کرده ام، اما به نظرم خیر. مربی دیگری توانسته بازی کند. معرفی او به سطح اول کشور و این نشان دهنده ضعف مدیریتی ما در فوتبال خوزستان است که از مربیان سازنده حمایت نمی شود و از افراد خاصی حمایت می شود که بیشتر به فوتبال استان ضربه می زنند. مشکل ما این است که فوتبال داران اصلی خوزستان دلسرد شدند. امیدوارم سرپرست اداره کل ورزش خوزستان از تیم های سازندگی حمایت کند چرا که خوزستان باید در تمام رده های سنی تیم ملی بازیکن داشته باشد. به نظر من زنگ خطر فوتبال خوزستان در آینده به صدا در خواهد آمد و فوتبال استان می تواند به قدرت فوتبال درجه دو یا سه کشور تبدیل شود.

شریفی در پایان از زحمات مهدی پور رئیس آکادمی باشگاه فولاد خوزستان قدردانی کرد و گفت: تیم های پایه فولاد تاکنون نتایج خوبی کسب کرده اند و لازم است مدیران فولاد بیشتر از پایگاه باشگاهی از مهدی پور حمایت کنند. از شما حمایت کنیم تا با تشویق بیشتر در فوتبال خوزستان بسازید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.