فرمانده نیروی زمینی سپاه: دشمنان با وجود همه توطئه ها و تهدیدها ناامید شدند

[ad_1]

فرمانده نیروی زمینی سپاه: دشمنان با وجود همه توطئه ها و تهدیدها ناامید شدند

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی فرا رسیدن 29 فروردین ماه ارتش جمهوری اسلامی ایران را به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، متن پیام سردار پاکپور به شرح زیر است:
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی
فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سلام
بیست و نهم فروردین یادآور حماسه ماندگار جان در کفن مدرسه است، ارتش فداکار و سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران در میدان های نبرد، مجاهدت و ایثار، در کنار دیگر رزمندگان نیروهای مسلح، دلاورانه. خورده این دیار، در آسمان درخشان جهاد و شهادت و دفاع از وحدت و اقتدار ایران عزیز اسلامی و برگ های زرین در تاریخ پرافتخار دفاع مقدس و صحنه های باشکوه حفاظت از امنیت و تمامیت ارضی این مرز و منطقه وی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا، عناوین پرافتخار و ارزشمند «ارتش حزب الله» و «ارتش دینی» را به خود اختصاص داد.
امروز به فضل الهی و به برکت خون پاک شهدا، وحدت سنجیده، هوشمندانه و توانمند، برادری و هم افزایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رهبری و رهبری فرماندهی فرماندهی معظم کل قوا. عزت و امنیت و آرامش ملت سرافراز ایران گرامی داشت و دشمنان خبیث و قسم خوردگان نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران با همه توطئه ها و تهدیدها و القائات بد ناامید و متزلزل و ناامید شدند. و از تلاش های مذبوحانه آنها ناامید شده اند.
اینجانب فرارسیدن 29 فروردین روز ارتش را به شما و دیگر فرماندهان و مسئولین جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی و توفیق روزافزون جنابعالی را در ادامه خدمتتان مسئلت دارم. برای راه پرافتخار پاسداری از استقلال، کیان و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به فرمان مدبرانه سردار و سرور و مقتدای حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) خداوند متعال.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.