عزم دولت برای مقابله با قانون شکنان بزرگ

[ad_1]

ایسنا/ مازندران نماینده ویژه استاندار مازندران در حفاظت از محیط زیست، منابع طبیعی و اراضی ملی استان از عزم دولت برای مبارزه با اشرار و راهزنان خبر داد.

وی در جلسه کارگروه پیشگیری و مبارزه با تفکیک و تغییر کاربری و ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان بابل اظهار کرد: دولت سیزدهم بر اساس قانون تشکیل شد و پیمان اخوت و برادری نبست. با هر کسی و بدون هیچ گونه فشار سیاسی متحمل خواهد شد.

ناصر اکبرزاده با اشاره به اینکه همه در برابر قانون مساوی هستند، گفت: هدف از تشکیل چنین کارگروهی حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی مازندران و مبارزه با متخلفان بزرگ قانون و حفظ حقوق گنج است. “

نماینده ویژه استانداری با اشاره به اینکه ️در گام اول با متخلفان و مفسدان بزرگ برخورد می شود، گفت: با متخلفان به دور از هرگونه ملاحظات سیاسی برخورد می شود و باید رضایت افکار عمومی در این زمینه جلب شود.

اکبرزاده با بیان اینکه توجیه کمبود امکانات از سوی برخی مسئولان برای برخورد با متخلفان در نظام مقتدر جمهوری اسلامی منطقی نیست، تصریح کرد: باید ارتباط بین مسئولان، نمایندگان ولی فقیه و مقام معظم رهبری تقویت شود. دارندگان تریبون .

وی خواستار تعامل و ارتباط بیشتر دستگاه های مسئول شد و با بیان اینکه کارکنان باید در حوزه ماموریت خود اشراف بیشتری داشته باشند، یادآور شد: در صورت وجود تخلف در حوزه مدیریت، پیگیری می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.