شکوریاراد: به مذاکرات وین بدبین نیستیم

[ad_1]

سخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: روند مذاکرات دلگرم کننده نیست، اما بدبین هم نیستیم، اما نگاه می کنیم که تیم مذاکره کننده ایرانی چگونه مذاکرات را انجام می دهد.

علی شکوری راد در گفت وگو با ایسنا، درباره فعالیت های جبهه اصلاحات اظهار کرد: جلسات مجمع عمومی هر دو هفته یک بار و هیات مدیره هر هفته یک بار تشکیل می شود و مسائل سیاسی کشور در این جلسات بررسی می شود. . . فعالان سیاسی و رسانه ای نیز فعال هستند و جلساتی در این زمینه برگزار شده است. خانه باشگاه جبهه اصلاحات نیز جلسات خوبی برگزار می کند و بنا داریم حداقل ماهی یک یا دو بار این جلسات را در زمینه مسائل داخلی و خارجی برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه با کارشناسان رسانه نیز دیدار کردیم و نظرات آنها را در خصوص فعالیت های جبهه دریافت کردیم، گفت: جبهه اصلاحات نیز بیانیه های متعددی در خصوص مشکلات کشور صادر کرده است.
این فعال سیاسی افزود: وظیفه جبهه اصلاحات هماهنگی فعالیت احزاب است و قرار نیست این جبهه جایگزین احزاب شود و اکنون که اقدام سیاسی خاصی مانند انتخابات وجود ندارد، بیشتر فعالیت ها در قالب بازتاب است. و جایگزینی.”
وی درباره موضع جبهه اصلاحات در مذاکرات وین گفت: ما هیچ اطلاعاتی از پشت صحنه نداریم اما معتقدیم نباید فرصت ها را در این زمینه از دست داد. نگاه ما این است که روند مذاکرات دلگرم کننده نیست، اما بدبین هم نیستیم، اما نظاره گر هستیم که تیم مذاکره کننده ایرانی چگونه مذاکرات را پیش می برد. البته نظر غالب این است که برخورد مستقیم با آمریکا درست نیست زیرا در این بین واسطه ها نقش آفرینی می کنند و سهم خود را می جویند. بنابراین تجارت غیرمستقیم به نفع ملی ما نیست.
انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.