شهربازی آمبر و فضای سبز در انتظار انتقال سند است

[ad_1]

ایسنا/ زنجان شهردار ابوبر گفت: اختصاص فضای سبز و ایجاد شهربازی یکی از مطالبات جدی شهروندان و جوانان شهر ابوبر است.

حجت الله شعبانی در گفت وگو با ایسنا، درباره پایین بودن سرانه فضای سبز در شهر ابوبر با بیان اینکه امروزه فضای سبز یکی از مراکز تفریحی شهروندان است، گفت: شهرستان ابوبر با جمعیتی بالغ بر 10 هزار نفر، سرانه فضای سبز فضای سبز بسیار کم است و اختصاص فضای سبز و ایجاد شهربازی یکی از خواسته های جدی شهروندان و جوانان این شهر است.

وی افزود: علاوه بر حضور کارمندان سایر شهرها در این شهرستان، همه اهالی باغ سبزی برای گذراندن اوقات فراغت ندارند و کمبود فضای سبز به عنوان یکی از مراکز تفریحی یکی از مشکلات شهری مردم است. ابر.”

این مسئول با بیان اینکه میزان سرانه فضای سبز در شهر ابوبر با ارزش استاندارد بسیار متفاوت است، تصریح کرد: زمین شهر ابوبر خصوصی است و امکان ندارد شهرداری زمینی داشته باشد که به سبزه اختصاص یابد. مناطق. فضا.

شعبانی در ادامه با بیان اینکه روزانه 15 هزار نفر از شهر آببر بازدید می کنند و 10 هزار نفر ساکن دائمی هستند و این جمعیت برای گذران اوقات فراغت نیاز به فضای سبز و مکان های تفریحی دارند، ادامه داد: در سال 83 30 هکتار زمین درخواست شد که با آن نیز موافقت شد. در ماده 32 کمیسیون قانون واگذاری زمین، اما از سال 1383 اداره راه و شهرسازی استان نسبت به واگذاری مالکیت آن زمین اقدام نکرده است.

شهردار آببر با بیان اینکه کمبود و تعلل اداره کل راه و شهرسازی استان باعث ایجاد اختلاف زمین برای آن زمین شده است، خاطرنشان کرد: با وجود پیگیری های مکرر هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم و با وجود اقداماتی مانند حفر چاه. در زمین توافق شد چون انتقال سند انجام نشد نمی توانیم فضای سبز و شهربازی ایجاد کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.