شماره جدید مجله چامه منتشر شد

[ad_1]

بیست و دومین شماره از مجله ادبی «چمه» به زندگی و آثار ابوتراب خسروی نویسنده شیرازی به همراه دو آرشیو از اشعار بوشهر و عراق منتشر شد.

به گزارش ایسنا، صادق رحمانی در ابتدای مجله ادبی «چمه» درباره ویژه نامه ابوتراب خسروی گفت: او را می توان داستان نویسی دانست که در زمانی که معیارهای غربی بسیار رایج بود، سنت نویسندگی ایران را تعمیق و مدرن کرد. “. رمان های او فرزندان تنهایی و محرومیت از سرگرمی و تفریح ​​نویسنده ای است که از کانون توجه و کانون هستی کناره گرفته است.

نخستین آرشیو شعر در شهرهای ایران به «شعر بوشهر» اختصاص دارد که به همت ابوالقاسم ایرانی، شاعر بوشهری ساخته شده است. ابوالقاسم ایرانی تلاش کرد تا در کنار پیشکسوتان این عرصه، جوانان و تازه واردان را بها دهد تا توانمندی های شعری آنان را به مخاطبان عرضه کند.

محمد امین الکرخی محمد امین الکرخی، شاعر و مترجم فارسی تبار عراقی که سال هاست به ترجمه اشعار فارسی و عربی مشغول است، در این شماره پوشه ویژه ای برای شعر عراقی آماده کرده است.

چاپ بیست و دوم مجله ادبی «چمه» در اسفند 1400 و فروردین 1401 در 204 صفحه منتشر شد. علاقه مندان به ادبیات و کتابخوانی می توانند آن را از فروشگاه های اینترنتی فیدیبو و جار و همچنین کتابفروشی ها و دکه های روزنامه فروشی خریداری کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.