سهم سیستان و بلوچستان از اعتبارات محرومیت زدایی افزایش یافت

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان در مراسم کلنگ زنی مدرسه 9 کلاسه روستای نظرآباد شهرستان راسک گفت: در آستانه سالگرد شهادت استاد جواد هستیم. نوروزی معلم عزیز در این منطقه این مدرسه به نام شما خواهد بود.

به گزارش ایسنا – میثم لک زایی اظهار کرد: زیربنای این فضای آموزشی بیش از 1000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 55 میلیارد ریال از محل اعتبارات محرومیت زدایی ساخته می شود.

وی ادامه داد: مشارکت استان سیستان و بلوچستان در اعتبارات محرومیت زدایی افزایش یافته و جا دارد از استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و به ویژه نمایندگان استانمان تشکر و قدردانی کنم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان افزود: از این خط سه پروژه از مدرسه 9 کلاسه شهید جواد نوروزی، هنرستان شهر پارود با زیربنای 1600 متر مربع و مجتمع شبانه روزی قدیم انجام می شود. این شهرستان با زیربنای 2000 متر مربع برای شهر راسک در نظر گرفته شده است.

وی افزود: عملیات اجرایی پس از تحویل نهایی زمین از ماه آینده آغاز می شود.

لک زی با بیان اینکه در 5 سال گذشته 46 پروژه با 146 کلاس درس از محل منابع دولتی با مشارکت خیرین، نهادهای انقلابی و بنیادها برای ارتقای سرانه فضای آموزشی در این شهرستان ساخته و تحویل داده شده است که در حال حاضر بیش از 26 پروژه در قالب طرح است. بیش از 116 کلاس درس در شهر راسک در حال اجراست که نشان از توجه ویژه سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس به مناطق کوچک دارد.

لازم به ذکر است مراسم کلنگ زنی مدرسه 9 کلاسه شهید نوروزی و مدرسه شبانه روزی شهر قدیم با حضور لکزایی مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و دکتر دکتر درخشان نماینده ایرانشهر، دلگان، سرباز و راسک در مجلس شورای اسلامی و مسئولان و معتمدین محلی برگزار کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.