سجادی: امیدوارم در رویدادهای مختلف شاهد موفقیت بسکتبال ایران باشیم

[ad_1]

وزیر ورزش و جوانان برای آنها در دیدار با تیم ملی بسکتبال آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، حمید سجادی در دیدار با تیم ملی بسکتبال ضمن ابراز خرسندی از حضور بسکتبالیست ها اظهار کرد: در کنار شما سرپرست فدراسیون و تیم فنی هستیم و حمایت خواهیم کرد. شما از لحاظ مالی و معنوی بودم و امیدوارم شروع و میزبانی خوبی داشته باشید.

وی در خصوص حضور تماشاگران در مسابقات گفت: حضور تماشاگران در مسابقات بسیار خوب و پرانرژی است، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا این اتفاق بیفتد اما با توجه به شرایط کرونا این تصمیمی است که ستاد مبارزه با الف است. کرونا باید طبق قوانین عمل کند.”

وزیر ورزش و جوانان افزود: امیدوارم با تلاش شما شاهد موفقیت شما در بازی های آسیایی چین که از 16 شهریور ماه آغاز می شود، باشیم.

وی ادامه داد: از آنجایی که کشورهای شرکت کننده تمام تلاش خود را برای موفقیت انجام می دهند و شما 6 ماه فرصت دارید تا آمادگی فنی خود را ارتقا دهید.

حمید سجادی افزود: ما نیز تمام تلاش خود را به کار می گیریم که به اقتضای نام ورزش ایران به نصب های نرم افزاری و سخت افزاری نیز توجه کنیم.

وی در ادامه صحبت های خود تیم ایران را یکی از بهترین ها دانست و از زحمات آنها قدردانی کرد.

وزیر ورزش و جوانان در پایان ضمن تاکید بر حمایت از ورزشکاران گفت: وزارت ورزش و جوانان در کنار شماست. به ما و کارمندان فدراسیون اعتماد کنید. ما تمام تلاش خود را برای آرامش شما خواهیم کرد، شما سعی کنید خوب تمرین کنید و با بهترین تمرین، استراحت و تمرکز بتوانید به نتایج دلخواه برسید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.