ستاره شهرک گرگان به شیمیدر چه گفت؟

[ad_1]

مهاجم شهرداری گرگان گفت: در آخرین دقیقه نیمه چهارم تمرکزمان را از دست دادیم اما بازی را کنترل کردیم.

به گزارش ایسنا، سجاد قبول کرد، مهاجم تیم بسکتبال شهرداری گرگان که مقابل شیمیدر عملکرد درخشانی داشت و بیست و چهارمین بازیکن برتر زمین شد، درباره غیبت خود در بازی اول گفت: نظر کادرفنی محترم است. و من معتقدم که بازیکن باید بهترین عملکرد خود را داشته باشد. خدا را شکر امروز به تیم کمک کردم و بازی را بردیم.

وی درباره بازگشت شیمیدر به بازی در کوارتر آخر و تمدید این دیدار به وقت اضافه نیز گفت: تیم شیمیدر با کادر فنی و بازیکنان خوب یکی از بهترین های ایران است. بازیکن خارجی شما یکی از بهترین بازیکنان خارجی است که به ایران آمده است. متاسفانه در آخرین دقیقه از وقت چهارم تمرکزمان از دست رفت و بازی به وقت اضافه رفت.

اضافه پذیرفته شد: غیبت محمد جمشیدی در وقت اضافه به دلیل 5 خطا کار را کمی برای ما سخت کرد اما خوشبختانه توانستیم بازی را کنترل کنیم و دومین برد را کسب کنیم.

وی همچنین درباره رابطه خوب خود با مهران حاتمی توضیح داد: آقای … حاتمی به گردن من حق پدر و مادری دارد و من واقعاً دستان او را می بوسم. بازی سوم قطعا بازی سختی است، اما ما برای پیروزی به میدان می رویم.

ستاره شهرداری گرگان در دومین بازی مرحله نیمه نهایی مقابل شیمیدر، درباره وضعیت بدنی بازیکنان گرگانی نیز گفت: می دانید که تیم ما یک ماه قبل از همه تیم ها تمرینات خود را آغاز کرده و از نظر بدنی بسیار خوب هستیم. انشاالله با ریکاوری خوب خود را برای بازی سوم آماده کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.