سارق تاکسی توسط پلیس دستگیر شد

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان رئیس پلیس آگاهی اصفهان از دستگیری سارقی که خودروی وی را ربوده و با سرقت کمربند راننده تاکسی را مجروح کرده بود، خبر داد.

سرهنگ حسین ترکیان با اعلام این خبر اظهار داشت: در روزهای پایانی اسفند 1400 فرد مسلح با تهدید یک راننده تاکسی اقدام به سرقت خودروی وی کرده و با مقاومت راننده وی با اسلحه کمری وی را مجروح و خودرو را سرقت کردند.

وی افزود: راننده که از ناحیه کناری به شدت مجروح شده بود توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شد و سارق نگران این مشکل خودروی مجروح را در یکی از خیابان ها رها کرد و متواری شد.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان گفت: از همان ساعات اولیه این حادثه، کارآگاهان وارد عمل شده و با پیگیری اقدامات علمی و تخصصی خود، سارق و ضارب راننده تاکسی را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ ترکیان تاکید کرد: در نهایت با تلاش ماموران و اقدامات هوشمندانه ماموران به نتیجه رسید و مخفیگاه متهم در یکی از شهرستان های استان شناسایی شد که بلافاصله تیمی از کارآگاهان با هماهنگی های انجام شده به محل اعزام شدند. مقام قضایی و در یک عملیات ضربتی پلیس متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان اعلام کرد: در بازرسی از منزل متهم، یک قبضه هفت تیر با 4 تیغه چوبی و 59 فشنگ فشنگ و 2 فشنگ، یک قبضه اسلحه ساچمه زنی با 10 کپسول گاز مربوط به کلت کمری، یک بسته فشنگ فشنگ فلزی مس. یک دستگاه برق گرفتگی، اسپری فلفل و 10 عدد دستبند پلاستیکی کشف شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، این افسر پلیس گفت: متهم در تحقیقات به عمل آمده با بیان اینکه انگیزه خود را استفاده از تاکسی برای انجام طرح آدم ربایی عنوان کرده به جرم خود اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه خوشبختانه حال راننده تاکسی خوب و بهبود یافته است، گفت: متهم به همراه پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد اما تحقیقات در خصوص این پرونده توسط کارآگاهان ادامه دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.