ساخت و بازسازی 1800 قطعه تخصصی در کارخانه بندرعباس

[ad_1]

ایسنا/ هرمزگان مدیرعامل یوسینا بندرعباس از طراحی، ساخت و بازسازی 1800 واحد تخصصی از ابتدای سال جاری تاکنون با بهره گیری از توانمندی های داخلی این مجموعه خبر داد.

حسین سلیمی ظهر امروز (25 بهمن) در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به تحریم ها و موانع موجود در تامین قطعات خارجی، استفاده از منابع داخلی بهترین گزینه برای تامین قطعات تولید برق پایدار در این نیروگاه است. ، که در آن سمت قدم می زند.” از تولیدکنندگان داخلی حمایت می کند، به ایجاد اشتغال و صرفه جویی در ارز کمک می کند.

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس گفت: این مجموعه از ابتدای سال تاکنون موفق به جانمایی بیش از 1800 نیروگاه مهم کوچک و بزرگ شده است که علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، گام بسیار مهمی در جهت افزایش دانش این بخش مهم برداشته است. بخش برق از کشور.”

سلیمی تصریح کرد: این تجهیزات فنی شامل قسمت های مختلف مجموعه توربو ژنراتور چند پمپی، کمپرسورهای فشار قوی فن دیگ بخار، سانتریفیوژهای توربین، جداسازی کیس پمپ آب خنک کننده و تجهیزات برقی و ابزار دقیق است که با کمک کارشناسان و متخصصین داخلی ارائه می شود. قابلیت های ساخت خانه

مدیرعامل نیروگاه بندرعباس تصریح کرد: در این مدت طراحی و ساخت تخلیه پمپ آب خنک کننده برای اولین بار در نیروگاه بندرعباس انجام شد که 50 درصد صرفه جویی ارزی برای برق کشور صنعت به همراه داشت.

وی بیان کرد: در این مدت قطعات یدکی شیر آب شیرین کن، نازل تفلون و هدر آب شیرین کن، قطعات صفحه نمایش تسمه، توری، قرقره، زنجیر صفحه تسمه، محفظه مکانیکی، هوزینگ، کمپرسور، کولر روغن، اینترکولر و اینترکولر، شاتون، فیلتر هوای شفت و کمپرسور پیستونی از جمله قطعات ساخته شده در نصب می باشد.

مدیرعامل یوسینا بندرعباس تصریح کرد: در زمینه مدیریت توربین و ژنراتور در این مدت قسمت های مختلف مجموعه توربوژنراتور شامل: پره های ثابت و متحرک سیکل کورتیس، قسمت های مختلف توربین ها و توربین های گازی، سیلوها، یاتاقان ها، قطعات توربین گاز، توربین گاز زغال سنگ بازسازی لوله Crossfire و براکت crossfire، قطعات شیر ​​و واشر لاستیکی آب خنک کننده مسیر 72.

سلیمی افزود: در سایر حوزه ها نیز کارت های الکترونیکی سامانه BIMS، کلکتور لوله تزریق، کلر و مهر و موم لابیرنت توربین طراحی و ساخته شد.

مدیرعامل کارخانه بندرعباس در پایان افزود: کارخانه بندرعباس با 6 واحد تولیدی و ظرفیت کل یک هزار و 320 مگاوات ساعت بزرگترین نیروگاه جنوب شرق کشور است و در عین حال انرژی حیاتی پایدار تولید و پشتیبانی می کند. شبکه ملی، بر اساس دانش، تجربه و تخصص کارکنان خود، طراحی، ساخت و بازسازی می کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.