زخمی شدن دو نوجوان اسدآبادی در انفجار یک واحد مسکونی در اسدآباد

[ad_1]

ایسنا/ همدان روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اسدآباد از مجروح شدن دو نوجوان اسدآبادی در پی تصادف در یک مرکز مسکونی خبر داد و گفت: انفجار منزل مسکونی عصر امروز در اسدآباد باعث تخریب منزل و مجروح شدن دو نوجوان شد.

به گزارش ایسنا، حسین سلیمانی با اشاره به تخریب این منزل مسکونی واقع در شهر یادگار امام بر اثر مواد منفجره موجود در منزل، اظهار کرد: در این حادثه که ساعت 17 رخ داد، افراد حاضر در محل به پلیس آگاهی اطلاع دادند. واحد ارتباط اضطراری از قبل بیمارستان پایگاه یک و دو شهرستان اسدآباد به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه دو جوان 18 و 21 ساله دچار آسیب دیدگی از ناحیه کتف و پا و همچنین سوختگی شدید شدند که برای ادامه درمان به بیمارستان حضرت قائم (عج) منتقل شدند.

سلیمانی همچنین با بیان اینکه گزارش این حادثه ویژه توسط رئیس مدیریت بحران علوم پزشکی به مرکز EOC وزارت بهداشت گزارش شده است، خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش مرکز مدیریت بحران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال انجام است. چهارشنبه گذشته 25 درصد افزایش در قربانیان داشتیم. شاهد افزایش 40 درصدی قطع عضو نسبت به سال گذشته هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.