روغن کمپرسور بیتزر تیسا صنعت

روغن کمپرسور بیتزر – تیسا صنعت
کمپرسور بیتزر

با توجه به افزایش قابلیت اطمینان عملیاتی، توصیه می شود در رابطه با تغییر روغن، عیوب موجود در روغن و همچنین در فواصل منظم هنگام کار با دمای بالای دیسچارج و دمای روغن، سیل را بررسی کنید.

کمپرسور بیتزر

تنوع کمپرسورهای اسکرو بیتزر از نظر ظرفیت و توان و همچنین دمای عملکردی بسیار گسترده میباشد و رتبه اول را در بین شرکتهای تولیدکننده کمپرسورهای اسکرو در جهان دارد. شرکت بیتزر در کشور آلمان واقع گردیده است و بیش از 80 سال است که محصولات تهویه مطبوع را تولید و به سراسر جهان ارسال مینماید.

مقالات آموزشی در مورد نحوه استعلام اصالت کمپرسور از وبسایت شرکت بیتزر و نحوه اطمینان از اصالت روغن کمپرسور بیتزر را میتوانید در بلاگ دامون مطالعه نمایید. سایت گلاس روغن، این قطعه بر روی کارتر کمپرسور وصل می شود تا روغن و سطح روغن درون آن را نشان دهد.

از تولیدات بیتزر میتوان به انواع مبدل حرارتی پوسته لوله، اویل سپراتور، آکومولاتور (مایع شکن)، انواع شیرآلات و سایت گلاس، کنترلر هوشمند، کندانسینگ یونیت، سیستمهای رک و …

آلریش شفلر تا سال 1979 در کمپانی بیتزر حضور داشت و بعد از او پسرش، پیتر شفلر(Peter Schaufler) جانشین او شد. کمپرسور بیتزر اسکرو با استفاده از دو روتور گاز را درون خود محفوظ کرده و با چرخش آن را قیمت خرید کمپرسور پیستونی بیتزر فشرده می نمایند.

• کمپرسور 2 سیلندر: قلاب ها را در پشت واحد چرخش قرار دهید. • کمپرسور 4 سیلندر: قلاب ها را برای جدا کردن در شیار قرار دهید. میزان نشت روغن 0.05 cm3 در ساعت در میزان قابل تحمل است.

عملکرد آن با روغن هایی که فشار دستگاه را بالا نمی برند و روغن پلی ال استر بسیار مناسب می باشد. This h as been g enerated ​wi th the  help of GSA C on tent Gen er ator DE᠎MO !

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.