روغن کمپرسور بیتزر تیسا صنعت

روغن کمپرسور بیتزر – تیسا صنعت
کمپرسور بیتزر

با اعتنا به ارتقاء امکان اطمینان عملیاتی، پیشنهاد می شود در ادامه ارتباط با تغییر و تحول روغن، عیوب موجود در ادامه روغن و همینطور در ادامه فواصل منظم زمان فعالیت با دمای بالای دیسچارج و دمای روغن، سیل را آنالیز کنید.

کمپرسور بیتزر

تنوع کمپرسورهای اسکرو بیتزر از حیث گنجایش و اقتدار و همینطور دمای عملکردی زیاد گسترده هست و جايگاه اولیه را در ادامه فی مابین شرکت های تولیدکننده کمپرسورهای اسکرو در ادامه دنیا دارد. کمپانی بیتزر در ادامه مملکت آلمان واقع گردیده هست و بیش از 80 سال هست که محصولات تهویه مطبوع را ایجاد و به سراسر دنیا ارسال مینماید.

مقالات آموزشی در ادامه گزینه طرز استعلام اصالت کمپرسور از وب سایت کمپانی بیتزر و طرز اطمینان از اصالت روغن کمپرسور بیتزر را میتوانید در ادامه بلاگ دامون مطالعه نمایید. وب سایت گلاس روغن، همین قطعه بر بر روی کارتر کمپرسور وصل می شود تا روغن و مرحله روغن داخل آن را نشان دهد.

از تولیدات بیتزر می توان به اشکال مبدل حرارتی پوسته لوله، اویل سپراتور، آکومولاتور (مایع شکن)، اشکال شیرآلات و وب سایت گلاس، کنترلر هوشمند، کندانسینگ یونیت، سیستمهای رک و …

آلریش شفلر تا سال 1979 در ادامه شرکت بیتزر حضور داشت و سپس از او پسرش، پیتر شفلر(Peter Schaufler) جانشین او شد. کمپرسور بیتزر اسکرو با به کارگیری از دو روتور گاز را داخل خویش محفوظ کرده و با چرخش آن را قیمت خرید کمپرسور پیستونی بیتزر فشرده می نمایند.

• کمپرسور 2 سیلندر: قلاب ها را در ادامه پشت واحد چرخش قرار دهید. • کمپرسور 4 سیلندر: قلاب ها را به جهت قطع نمودن در ادامه شیار قرار دهید. مقدار نشت روغن 0.05 cm3 در ادامه ساعت در ادامه مقدار قابل تحمل است.

تلاش آن با روغن هایی که فشار دستگاه را بالا نمی مارک و روغن پلی ال استر زیاد مطلوب می باشد. This h as been g enerated ​wi th the  help of GSA C on tent Gen er ator DE᠎MO !

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.