رودریگو از بازی خاطره انگیز خود صحبت کرد

[ad_1]

مهاجم برزیلی رئال مادرید بازگشت به پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا را یکی از زیباترین لحظات فوتبالی خود دانست.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، رودریگو با وجود 21 سال سن برای صدمین بار با پیراهن رئال مادرید در دیدار مقابل اوساسونا به میدان رفت.

او درباره زیباترین لحظاتش با پیراهن رئال گفت: فکر می کنم ریمونتادا مقابل پاری سن ژرمن خاص ترین لحظه من با پیراهن رئال بود. که بازیکنان را در وضعیت بدی قرار داد اما در طول هفته روحیه و اعتماد به نفس لازم را به دست آوردیم، در بازی برگشت هم گل خوردیم و شرایط خیلی سخت تر شد.

وی ادامه داد: هواداران نتوانستند از تشویق خود دست بردارند و شب خاصی را سپری کردند. با حمایت آنها توانستیم یکی از مهیج ترین بازی ها را کشف کنیم. توصیف آن شب برای همه ما سخت است. فوتبال می تواند چنین لحظات زیبایی را خلق کند و من فکر می کنم رئال تنها تیمی است که می تواند آن لحظات را خلق کند.

رودریگو درباره رویای بازگشت به چلسی گفت: بازی مقابل چلسی متفاوت بود. در بازی اول نتیجه مورد نیازمان را گرفتیم اما در بازی دوم متفاوت بود. وقتی سه گل عقب بودیم، من و مارسلو آماده حضور بودیم. به خودمان گفتیم باید کاری کنیم. من فقط بعد از چند دقیقه حضور در زمین گل زدم که بسیار خوشحال کننده بود. خوشبختانه آن بازی را بردیم و حالا باید بگویم رئال در مسیر درستی قرار دارد و به تلاش خود ادامه می دهد تا فصل را به بهترین شکل به پایان برساند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.