رفع تجاوز به 737 هکتار از اراضی ملی در نوروز 1401

[ad_1]

رئیس پلیس پیشگیری کشور از رفع تصرف و خلع ید ۶۴۰ اراضی ملی به مساحت ۷۳۷ هکتار و دستگیری ۵۱۰ سودجو در تعرض به منابع ملی خبر داد.

به گزارش ایسناسردار مهدی معصوم بیگی در تشریح عملکرد پلیس پیشگیری در تعطیلات نوروزی سال 1401 گفت: این بخش از همکارانم شاهد کشف 208 قبضه قبضه سلاح غیرمجاز، رفع تصرف عدوانی و خلع ید 640 اراضی ملی در مساحتی به وسعت بودند. 737 هکتار و دستگیری 510 سودجو در حمله به منابع ملی.

فرمانده کامپو ابوذر نوروزی با تاکید بر اینکه این روزها تعداد بازدید از اماکن تحت مدیریت وزارت میراث فرهنگی 129 درصد افزایش می یابد، تاکید کرد: این اقدام منجر به حضور بیش از 4.5 میلیون گردشگر ملی و بیش از 6 هزار و 400 گردشگر خارجی شده است. گردشگران برای بازدید از میراث ماندگار و جهانی ایران عزیز در امنیت کامل.

معصوم بیگی مدیریت پلیسی خوب و بدون حادثه ۱۴ هزار خط ریلی، میدان و ایستگاه راه آهن با وجود افزایش ۶۳ درصدی مسافر در این روزها در صنعت ریلی به موفقیت پلیس راه آهن اشاره کرد و افزود: نستوه در این مدت. در نتیجه افزایش تحرک و پوشش انتظامی و امنیتی پلیس راه آهن با تقویت 183 گشت خودرویی و 233 موتوری، بیش از سه هزار رام قطار و حدود یک میلیون و 500 هزار مسافر نوروزی با ایمنی کامل جابجا و جابجا شدند. گشت زنی مدیریت انضباطی بهینه در ایستگاه های مهم راه آهن علیرغم ازدحام. مسیرهای مشهد-تهران، هرمزگان-تهران، آذربایجان-تهران به مشهد و بالعکس، هیچ گونه حادثه امنیتی ندارند.

رئیس پلیس پیشگیری کشور با اشاره به افزایش 38 درصدی مسافر در پروازهای داخلی و افزایش 272 درصدی مسافران در پروازهای خارجی، گفت: فرودگاه های پلیس پیشگیری کشور موفق شدند بیش از 2 میلیون و 400 هزار مسافر در ایام نوروز 1401 بیش از 16 هزار مسافر را ایمن کنند. پروازهای داخلی و بیش از 3000 پرواز خارجی و رضایت مشتریان را به خوبی جلب می کند. همچنین وقوع سرقت در بخش هوانوردی با اقدامات پیشگیرانه موثر مدیریت شد و وقوع این جرم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33 درصد کاهش داشت.

معصوم بیگی افزایش 78 درصدی کشف مواد مخدر و افزایش 54 درصدی دستگیری مجرمان مرتبط با مواد مخدر را از دیگر دستاوردهای پلیس فرودگاه در این مدت عنوان کرد.

به گزارش سایت پلیس، فرمانده قرارگاه نوروزی ابوذر تعداد تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 در ایام نوروز را بالغ بر 487 هزار تماس اعلام کرد. عملیات پلیسی منجر به حضور ماموران پلیس در صحنه های امدادی و ارائه خدمات انتظامی به شهروندان شد.

معصوم بیگی با بیان اینکه پلیس تمامی امکانات را در سراسر کشور برای حفظ آسایش و امنیت هموطنان در ایام نوروز بسیج کرد، خاطرنشان کرد: از روزهای بدون حادثه برای همه مردم ایران قدردانی می کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.