رسانه ها باید برای حل مشکلات جامعه حرفه ای اقدام کنند

[ad_1]

ایسنا/ قزوین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با تاکید بر اینکه رسانه ها باید به صورت تخصصی وارد میدان شوند تا مشکلات جامعه را حل کنند؛ وی گفت: دوران جناح بندی گذشته است، اکنون در برهه ای هستیم که برای حل مشکلات مردم باید وارد میدان هر جناحی شویم و از این حیث اعتبار و حتی آبرویی پیدا کرده ایم.

محمدحسین فائزی در نشست همبستگی با مدیران رسانه های آنلاین که بعدازظهر 11 اسفندماه در اداره کل ارشاد استان قزوین برگزار شد، پس از دریافت دغدغه های مدیران رسانه، اظهار داشت: رسانه ها تنها در صورتی می توانند اثرگذار باشند که جریان داشته باشند. ، و موانع پیشرفت جامعه را بردارند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه رسانه ها باید دغدغه های خود را بالا ببرند، خاطرنشان کرد: جریان رسانه ای باید در راستای مطالبه و امید سفیدپوستان باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات مردم باید کارگروه مشورتی با سلیقه های مختلف و تضادهای رای تشکیل شود که بدون شک ارشاد نیز در این امر نقش خواهد داشت.

وی افزود: یکی از مشکلات اصلی رسانه ها بحث معیشت است که باید حل شود، بی شک اگر رسانه ها به صورت تخصصی وارد میدان شوند تا مشکلات جامعه را حل کنند و با مطالبات مردم همگام شوند، رهنمودهای این حوزه است. از آنها حمایت خواهد کرد.”

وی افزود: به نظر من دوران جناح بندی به پایان رسیده است، اکنون در مقطعی هستیم که برای حل مشکلات مردم باید وارد میدان هر جناحی شویم و از این حیث اعتبار و حتی آبرویی پیدا کرده ایم. “

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در پایان تاکید کرد: حاضریم هر مقدار هزینه برای تربیت خبرنگاران برای پیشبرد فعالیت های حرفه ای و موثر برای رفع مشکلات مردم هزینه کنیم و از اساتید برجسته برای تربیت خبرنگاران استفاده کنیم. با آن شرط.” باشد که این قشر نیز بنیادی باشند و در جهت رفع مشکلات و مشکلات جامعه گام بردارند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.