دستگیری سارقان اموال عمومی و کشف مواد محترقه خطرناک در ملایر

[ad_1]

ایسنا/ همدان فرمانده انتظامی ملایر از دستگیری سارقان اموال عمومی حین سرقت با بیش از 20 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت عام المنفعه در شهرداری این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس راهور قرار گرفت. 12 سپاه پاسداران.

به گزارش ایسنا؛ سرهنگ احمد ساکی اظهار داشت: با اقدامات اطلاعاتی موثر سرانجام محل دقیق متهمان شناسایی و هر دو در جریان سرقت اموال دولتی توسط یک دستگاه وانت دستگیر شدند که 10 فقره سرقت قابل اعتراف است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در بررسی دقیق تر متهمان بیش از 12 فقره سرقت، مواد مخدر و درگیری داشته اند، گفت: ارزش ریالی اموال مسروقه حدود 120 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی ملایر در ادامه از کشف 133 مواد محترقه دست ساز پرخطر و دستگیری یک متهم توسط ماموران اطلاعات و امنیت عمومی خبر داد و افزود: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی با تمرکز بر شناسایی و جمع آوری اقلیم بالا. -مواد محترقه خارجی از معابر، ماموران این واحد از فروشندگان غیرمجاز این مواد محترقه 7200 نوع مواد محترقه کشف کردند.

ساکی خاطرنشان کرد: مأموران بر اساس اقدامات اطلاعاتی از مخفیگاه توزیع کننده مواد محترقه خطرناک مطلع و بلافاصله با هماهنگی قضایی محل را مورد بازرسی قرار دادند و 57 کیلوگرم مواد پیش ساخته برای ساخت مواد منفجره دست ساز و تعداد آنها کشف کردند. 133 نارنجک آماده انفجار و فروش کشف کرد که پس از مختومه شدن پرونده متهم تحویل مقامات قضایی شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.