دستگاه برش لیزر قیمت دستگاه برش لیزری تابش TABESH Laser (3)

دستگاه برش لیزر -قیمت دستگاه برش لیزری تابش-TABESH Laser
برش لیزر

با برش لیزری سرعت سفارش و تحویل کار افزایش خواهد یافت و زمان پروژه شما کاهش می یابد. امروزه یکی از عوامل مهم موفقیت واحدهای صنعتی ، استفاده بهینه از زمان و پائین آوردن قیمت تمام شده کالاست . یکی دیگر از انواع پرکاربرد دستگاه لیزر CO2 می باشد که مورد استفاده آن برای برش های فلزی و غیر فلزی است. قبل از ظهور دستگاههای برش لیزر، معمولاً از دستگاههای برش در مقیاس بزرگ برای برش استفاده میشد که در آنها مواد فرآوری شده دقت بالایی نداشتند و هزینه آن بالا بود؛ بااینحال، پس از ظهور دستگاه برش لیزر، راندمان تولید تا حد زیادی بهبود یافت. در ادامه به طور مفصل هر یک از مدل ها را برای شما توضیح می دهیم تا بتوانید از میان آن ها مناسب ترین گزینه را برای کسب و کار خود انتخاب نمایید. نکته مهم این است که هر نوع لیزر نمی تواند تمامی فلزات را سوراخ کند. فقط باید به این نکته توجه کرد که برای برش هر ماده ای به میزان خاصی از انرژی نیاز است. البته باید به این نکته اشاره نمود که اپراتور دستگاه باید بر روی نرم افزار کورل تسلط کافی داشته باشد تا بتواند به راحتی آموزش ها را فرا گیرد.

چرا که دستگاه لیزر اسباب بازی نیست و قدرت برش فلزات را دارد. در برش لیزر با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده به کمک اکسیژن می آید و در نتیجه نسبت به برش نیتروژن امکان برش سطوح با قطر بالاتر و سرعت بیشتر وجود دارد ولی کیفیت برش نسبت به برش با نیتروژن پایین تر است . مساله مهمی که بر روی قیمت گذاری این دستگاه بسیار مطرح میشود این بوده که برخی شرکت ها به صورت سریع و در کوتاه ترین زمان ممکن برش را برای مشتریان خود انجام می دهند که این گونه یعنی برش سرعتی و فوری را آماده میکنند و قطعا برش فوری قیمت بیشتری برای مشتریان خواهد داشت؛ زیرا که خودشان چنین سفارشی را به ما دادند. این اجسام به دو دسته ی فلزات و غیرفلزات تقسیم میشوند که برای برش هرکدام از این اجسام از دستگاه های برش مخصوص این کار استفاده میشود. دستگاه با خواندن این کدها با قدرتی که انتخاب شده است مسیر الگو را طی می کند تا فرآیند برش و یا حکاکی به پایان برسد. این دستگاه ها کاربرد واقعی و پتانسیل حقیقی فناوریهای جدید در تولیدات صنعتی را دارند.

شرکت درخشان صنعت پاسارگاد برترین تولیدکننده دستگاه برش لیزر فلزات در طرح های ویژه. دستگاه های برش در بدنه خود دارای قسمتی هستند که اشعه لیزر را با حرارت و شدت زیادی به سطح اجسام تابانده ، و باعث تغییر شکل دلخواه در اجسام می شوند. برای برش لیزر فلزات، اشعه لیزر با استفاده از تکنولوژی CNC کنترل شده، و دستگاه مجهز به سیستم CNC می تواند ظریف ترین برش ها را روی فلزات پیاده کند. ولی در cnc میتوان بعنوان مثال دقیقا 1 سانتیمتر سطحبرداری (کف تراشی) کرد. احتمال به وجود آمدن اشتباه و خطای انسانی در برش بسیار کم است. عدسیها وظیفه متمرکز کردن این نورها را بر عهده دارند و آن را به یک اشعه منظم و قوی تبدیل میکند که تحت عنوان اشعه لیزر شناخته میشود. قسمتی از جسم مورد نظر که بریده میشود یا آب میشود یا میسوزد یا تصعید میشود و توسط فشار گاز از روی جسم پاک میشود؛ و سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد میشود.

ساخت تابلو LED، نوری و راهنما از جمله خدمات برش و حکاکی لیزری میباشد. قطر برش لوله مشترک دستگاه برش لیزر فایبر : 3000mm, 6000mm میباشد . در هنگام خرید دستگاه برش فلزات توجه به این نکته بسیار مهم و اساسی است. انرژی مصرفی در لیزر کمتر میباشد، در نتیجه تنش پسماند حرارتی در روش برش ورق آهن و برش ورق استیل با لیزر بسیار ناچیز است و همین مسله در طراحی قطعات حساس حایز اهمیت است. پس در نتیجه برای انتخاب گاز مناسب برای عمل برش هم باید به نظر مشتری و هم به نوع فلز مورد نظر توجه نمود. در برش توسط اشعه ليزر CNC, از آنجا که اشعه به صورت کانونی می تابد, قطعات قبل و بعد از برش تغییر دمای نا محسوسی دارند در نتیجه خواص مكانيكي و فيزيكی متریال مورد استفاده حفظ می گردد. نشان داده شده است که این حرکت سریع نقاط کانونی می تواند در طول تکثیر پالس ، رشته هایی به شکل سرخچه مخروطی ایجاد کند. دستگاه های لیزر صنعتی بسته به نوع متریالی که مورد حکاکی و برش قرار میدهند به دو دسته دستگاه لیزر فلزات و دستگاه لیزر غیر فلزات تقسیمبندی میشوند. ✓ بطور کامل با سیستم کنترل عددی و دستگاه برش کنترل می شود. This data h as been do​ne ​with G SA C ontent  Gen᠎erator Dem​ov ersi on !

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نظام حقوق بین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنایع دستی (2)

نظام دستمزد فی مابین المللی مالکیت فکری و حمایت از صنعت های دستی تابلو فرش, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.